Krzysztof Jackowski zdradził swoją kolejną wizję. Podał nazwisko nowego prezydenta i zapowiedział, że po ogłoszeniu wyników wyborów nastąpią poważne problemy. Znamy szczegóły przepowiedni jasnowidza z Człuchowa, wielu Polakom taka rzeczywistość może się nie spodobać.

Krzysztof Jackowski wypowiedział słowa, które jeszcze długo będą brzmieć w uszach Polaków. Jasnowidz zdradził wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich, dla wielu obywateli wizja mężczyzny może być nie do przyjęcia.

Wiemy, kto wygra wybory prezydenckie: Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń

Niedawno pisaliśmy o tym, jak Krzysztof Jackowski zmartwił Polaków przepowiednią, o najbliższej porze letniej. Teraz ponownie polski jasnowidz zaskoczył swoją wizją wszystkich internautów. W serwisie YouTube, na kanale mężczyzny opublikowano wideo, w którym dokładnie relacjonuje to, co zobaczył. 

– Co do wyborów, uważam, że nic się nie zmieni, czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda. Za wiele alternatyw politycznych nie ma, więc jakąś alternatywą jest Konfederacja. Uważałem, że warto dać komuś szansę. Jak się skończyło, tak się skończyło… To było do przewidzenia — powiedział jasnowidz na swoim kanale na YouTube.

  1. Mężczyzna wywiesił plakat Trzaskowskiego. Nagle otrzymał anonimowy list, kiedy go czytał, cały drżał
  2. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  3. Ciężarna kobieta chciała zrobić urocze nagranie. Chwilę później z jej brzuchem zaczęła dziać się dziwna rzecz

Krzysztof Jackowski mówi o problemach, które czekają nas po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich

Według przepowiedni jasnowidza to właśnie Andrzej Duda będzie przysięgał po raz drugi. Krzysztof Jackowski zaznacza jednak, że w jego wizji obecny prezydent przysięga lojalność, praworządność i dbałość o prawo Polskie, jednak nie mówi — że jest wygranym tych wyborów.

– Mam wrażenie, że te wybory skończą się jakimś nieporozumieniem. Będą pretensje jednego ze sztabów o niedokładność, wręcz niewyborcze praktyki. Być może chodzi tu o sztab pana Trzaskowskiego, który będzie niezadowolony. Będzie widać wyraźnie, że jest coś nie tak z przebiegiem wyborów, ale to będzie zlekceważone przez obecny rząd — powiedział w emocjonalnym filmie na swoim kanale na YouTube Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

Źródło: radiozet.pl 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GW: Nie tylko biskup Edward Janiak miał kryć księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatu
  2. Prawdziwa tragedia. Są ofiary i wielu rannych. Na popularnym w Europie szlaku rozegrał się dramat
  3. Pamiętacie Kasię z ”Kogla-mogla”? Przeżyła ogromną tragedię, jej życie już nigdy nie będzie jak kiedyś
  4. Gwiazda ”M jak miłość” szczerze o aborcji. ”Wpadka” z jej udziałem wywołała ogromną burzę w sieci
  5. Dramatyczny wpis Martyny Wojciechowskiej. Bliski jej mężczyzna zginął, nie może o nim zapomnieć
  6. O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

Źródło: youtube.com

 

Poprzedni artykułCo się stało z Kingą Dudą? Oficjalne informacje w końcu zostały ujawnione
Następny artykułAgata Duda tuż przed finiszem zdobyła się na wielki gest. Chce, żebyśmy ją zapamiętali na zawsze?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.