Ostatni odcinek programu „Sprawa dla reportera” wywołał niemałe poruszenie w Internecie. Fani zarzucają produkcji brak empatii i taktu. O co dokładnie chodzi?

Program „Sprawa dla reportera” znów szokuje. Tym razem w show Elżbiety Jaworowicz przedstawiono historię Maryny, która tkwiła w toksycznym związku. W trakcie zwierzeń kobiety na scenę wyszedł wokalista disco polo. Fani są zbulwersowani najnowszym wydaniem programu. 

„Sprawa dla reportera”: Fani oburzeni najnowszym odcinkiem

„Sprawa dla reportera” to popularny program interwencyjny, który od wielu lat cieszy się zainteresowaniem telewidzów. Prowadząca show Elżbieta Jaworowicz razem z zaproszonymi gośćmi rozmawia na naprawdę trudne i ciężkie tematy. Nie inaczej było tym razem. Podczas zwierzeń bohaterki na temat przemocy seksualnej na scenę wbiegł znany wokalista disco polo. Fani nie kryją oburzenia i zażenowania produkcją. Co dokładnie się wydarzyło?

Gościem najnowszego odcinku programu „Sprawa dla reportera” była Maryna, która rozmawiała z prowadzącą Elżbietą Jaworowicz na temat problemów w swoim małżeństwie. Okazało się, że kobieta zarzuca mężowi przemoc psychiczną i seksualną, a także nagrywanie jej podczas stosunku. Bohaterka odcinka wyznała także, że partner nie respektuje postanowień sądu i utrudnia jej kontakty z dziećmi. 

W pewnym momencie Maryna wyznała, że mąż w ramach prezentu wręczył jej słoik śledzi, zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów. Wypowiedź ta zainspirowała produkcję show „Sprawa dla reportera” do zaproszenia popularnego wokalisty disco polo. Nagle na scenie pojawił się zespół Masters, który wykonał swój największy hit „Żono moja”.

Co więcej, fani programu „Sprawa dla reportera” zauważyli, że w czasie, gdy bohaterka odcinka płakała, reszta zaproszonych gości bawiła się w rytm piosenki disco polo. W komentarzach internauci nie szczędzą słów zażenowania i oburzenia na temat najnowszego wydania show.

„To jest cyrk, a nie poważny program. Kompletny brak wyczucia, empatii. Teraz to paradokument o patologii dla mas”

„Kiedyś w programie były reportaże, teraz radosne podrygiwania przy disco polo. Żenada” – czytamy komentarze na temat najnowszego odcinka programu „Sprawa dla reportera”.

Całość materiału możecie oglądnąć poniżej:

 

Co uważacie na ten temat?

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści