Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lewandowska lata prywatnym samolotem. Internauci krytykują. Anna: „WY TAK NA SERIO?”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 11.04.2018 18:31

Lewandowska lata prywatnym samolotem. Internauci krytykują. Anna: „WY TAK NA SERIO?”

Ania Lewandowska
instagram.com

Anna Lewandowska obecnie jest prawdziwą królową fitnessu w Polsce. Do swojego sukcesu doszła samodzielnie, poprzez ciężką pracą. Teraz fanki odwróciły się od niej, kiedy Lewandowska opublikowała zdjęcie, jak wsiada do prywatnego samolotu. Przesada?

Wiele osób zarzuca żonie Roberta Lewandowskiego, no właśnie co? Że jest jego żoną i to dzięki niemu ma miliony na koncie. Oczywiście ten fakt nie jest bez znaczenia, bo czy bez nazwiska Ania byłaby tu, gdzie jest teraz? Tego możemy się tylko domyślać.

Lewandowska lata prywatny samolotem

Nie ma wątpliwości, że głównym zarabiającym w tym małżeństwie jest Robert, ale czy Anna nie może pochwalić się ogromnymi zarobkami? Bez wątpienia może. Kontrakty z największymi sportowymi koncernami, współpraca z marką Calzedonia, plany treningowe, jedzenie dietetyczne i nowo otwarte Health Center by Ann – to wszystko powoduje, że trenerka nie musi bać się o własne pieniądze.

Lewandowska w porównaniu do innych WAG’s jest wyjątkowo „skromna” i dość mocna zaangażowana w pracę. Mimo to nadal musi się mocno pilnować. Zdjęcie, które wstawiła z Klarą, na tle prywatnego samolotu, którym leci z córką do Werony, wywołało burzę.

– Żegnamy Wrocław! Czas lecieć do Werony na sesję do nowej książki oraz pokaz. Moja mała śmieszka wspiera mocno mamę – napisała 34-latka.

Negatywnych komentarzy pod postem nie było końca:

– To są jakieś żarty?! Kim pani jest, że lata pani prywatnym samolotem?

– A prosiłam o pomoc na leczenie mamy i cisza, a tu samolot! 

Wszyscy w Polsce już wiedzą, że kasiasta jesteś. Pomyśl czasem, że obserwują Ciebie też ci, co dzieciom jedzenia nie mają za co kupić. Próżność czasem oślepia, ale biznes to biznes

– Weź czasem przykład z męża, który mimo tego że zarabia dużo pieniążków nie afiszuje sie tak z nimi co Ty. Kogo interesuje że prywatnym samolotem musisz lecieć porobić sobie fotki?

Pojawiły się też głosy, które broniły Lewandowską…

– Ludzie Jej pieniadze Jej sprawa co z Nimi robi … ? Pani Aniu na przyszlosc proponuje moze nie wstawiac „tego typu” zdjec bo polska zolc bedzie wylewac sie wiadrami za kazdym razem ✌?️✈️

Sama zainteresowana skomentowało krótko:

– Wy tak serio? – napisała Ania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policjanci zatrzymali samochód, w którym były cztery staruszki. Ten powód bawi do łez
  2. Wyglądała jak wieloryb. Zmniejszyła żołądek i lekarz jej nie rozpoznał
  3. Tego jeszcze nie było! Beata Kozidrak pobiła Marylę Rodowicz

źródło: pudelek.pl