Karol Strasburger wciela się w serialu „M jak Miłość” w postać Jerzego, który jest wmieszany w bardzo gorący ostatnimi czasy wątek. Dziś wieczorem będzie miało miejsce jego rozstrzygnięcie.

Poinformował o tym sam aktor za pośrednictwem swojego Facebooka. Wiele sugeruje też zwiastun odcinka, który pojawił się już w serwisie YouTube.

Karol Strasburger i jego wątek w „M jak Miłość”

Wspomniany wyżej Jerzy ma kryzys małżeński z Patrycją, w którą wciela się Alżbeta Leńska. Ta zakochuje się w młodszym od jej męża Łukaszu. Wywiązuje się z tego gorący i emocjonujący dla widzów romans. Jerzy próbuje walczyć o swoją małżonkę, choć robi to w nie do końca odpowiedni sposób. Wszystko wskazuje na to, że już dziś ten wątek się rozstrzygnie i dowiemy się, kogo wybierze Patrycja.

Na zwiastunie widać, że przy konfrontacji obecny będzie także Marcin, którego odgrywa Mikołaj Roznerski. Będzie on wsparciem dla Łukasza. Pod sam koniec filmiku widać, jak Patrycja ostatecznie decyduje się na to, by odejść ze swoim kochankiem, pozostawiając ewidentnie wściekłego Jerzego. Czy ta sytuacja faktycznie tak się zakończy? Widzowie przekonają się już dzisiaj o 20.55 włączając TVP2.

„M jak Miłość” ostatnimi czasy wzbudza wiele emocji, również ze względu na to, co dzieje się za kulisami programu. Kilka miesięcy temu bardzo głośno było o natychmiastowym zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan. Później z kolei wiele pisano o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej, którzy przecież również w serialu tworzyli parę. Mimo tego ich wątek nie został jednak w żaden sposób zmieniony.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
2. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spędzili wspólny wieczór. Zdjęcia mówią wszystko
3. Marcin Hakiel podjął decyzję o wyjeździe. Po rozstaniu nie mógł zrobić nic innego

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl