Fani serialu „M jak Miłość” mogą spodziewać się niezłego zwrotu akcji w najnowszym 1632 odcinku serii. Jeden z czołowych bohaterów produkcji będzie próbował popełnić samobójstwo. Wszystko będzie mieć miejsce na wieczorze kawalerskim.

1632. odcinek serialu „M jak Miłość” będzie obfitować w mnóstwo wrażeń i emocji. Widzowie produkcji TVP będą świadkami próby samobójczej. Co dokładnie się wydarzy?

Próba samobójcza w najnowszym odcinku „M jak Miłość”

„M jak Miłość” to kultowy serial Telewizji Polskiej, który od wielu lat nie traci na popularności. W zbliżającym się 1632. odcinku serii będziemy świadkami dwóch hucznych imprez. W tym samym dniu swoje wieczory kawalerski i panieński będą organizować Paweł i Franka. 

W zbliżającym się wydaniu „M jak Miłość” Kamil postanowi zorganizować wieczór kawalerski Pawła. Zgodnie z obietnicą, jaką przyszły pan młody złożył swojej narzeczonej, impreza obejdzie się bez striptizerek, wizyt w klubach go-go i nadmiernego pijaństwa. Mimo niezawodnego planu, coś jednak poszło nie tak.

Panowie mieli spędzić ten wieczór na Stadionie Narodowym, kibicując polskiej reprezentacji. Niestety, bohaterowie „M jak Miłość” nie udadzą się na sportowe rozgrywki, ponieważ Werner zgubi bilety na to niesamowite wydarzenie. Załamany prawnik postanowi zakończyć swoje życie i spróbuje skoczyć z okna. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czy to dopiero początek problemów w przygotowaniach Pawła i Franki do ślubu?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści