Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”
Karina Sulich
Karina Sulich 15.08.2020 11:45

Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”

magda mołek
fot. TRICOLORS/East News

Magda Mołek, która dziś jest inspiracją dla tysięcy Polek, miała w swoim życiu również trudne momenty. Dziennikarka doświadczyła prawdziwego koszmaru, o którym w końcu postanowiła powiedzieć. Nikomu jeszcze o tym nie opowiadałam zaczęła przejęta. To, co wydarzyło się tego dnia, jest niewyobrażalne.

Magda Mołek ujawniła szczegóły swojego koszmaru z dzieciństwa. Jedna z najbardziej znanych i cenionych Polek, podczas rozmowy z Maliną Błańską postanowiła podzielić się jednym ze swoich najgorszych przeżyć, o którym przez lata nie miała odwagi mówić. Jak się okazuje, dziennikarka została pobita. – Z całej siły uderzył mnie w twarz – wyznała.

Magda Mołek została pobita

Magda Mołek nigdy nie bała się zabrać głosu, a dzięki swojej empatii i celnym pytaniom, nie tylko otrzymała własne programy, ale przede wszystkim zyskała sympatię widzów. Ostatnio dziennikarka gościła na kanale YouTube Maliny Błańskiej, gdzie panie rozmawiały między innymi na temat feminizmu. Wtedy właśnie Magda Mołek zdecydowała się na ujawnienie sekretu z dzieciństwa.

Mija chwila, ktoś mnie ciągnie za ramię, obraca i z całej siły uderza w twarz – powiedziała. Jak się okazuje, 14-letnia dziennikarka została pobita przez obcego mężczyznę, któremu odważyła się postawić.

  1. Klamka zapadła, Sejm już podjął decyzję. Chodzi o miliony Polaków
  2. Janina Ochojska w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Henryk Wujec

Magda Mołek wyjawiła sekret z dzieciństwa

Magda Mołek i jej koleżanka, zostały zaczepione przez grupę lokalnych pijaczków, którzy wygłosili w ich stronę klasyczne, niewybredne słowa.

Miałyśmy 14 lat. Któryś z nich rzucił inwektywą w naszą stronę, a ja odpyskowałam. Ci panowie zamilkli, a my poszłyśmy dalej – opowiedziała dziennikarka.

Jak się okazało, to właśnie jeden z tych mężczyzn uderzył nastolatkę, a na jego zachowanie nikt nie zareagował. Ta sytuacja dziś okazała się dla niej pobudką.

Wyobraź sobie, w jaki sposób może naznaczyć na zawsze tego typu zachowanie kogoś, kto nie miał tak jak ja, wsparcia w domu. A ja miałam i nadał, bałam się coś takiego powiedzieć. Wstydziłam się – wyznała Magda Mołek, wspominając koszmar dzieciństwa.

Zdaniem dziennikarki właśnie dlatego, kobiety powinny walczyć z uprzedmiotowieniem i być solidarne.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Magda Mołek

Magda Mołek nie boi się poruszać trudnych tematów. Dziennikarka opowiedziała o koszmarze z dzieciństwa. Jako 14-latka została uderzona w twarz przez obcego mężczyznę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia
  2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
  3. Obierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
  4. Dawid Woliński pokazał mieszkanie, fanów zatkało. Przez jedną rzecz wylało się morze krytyki
  5. Robiąc ogórki małosolne, pamiętaj o 4 ważnych zasadach. Będą wtedy idealnie chrupkie

źródło: pudelek.pl