Lelum.pl > Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek trafiła do szpitala
04.08.2023 18:21 Smutne doniesienia. Magda Mołek w szpitalu, Anita Werner od razu zareagowała, wspiera koleżankę

Choć Magda Mołek pożegnała się z telewizją w 2019 roku, nie zniknęła całkowicie z mediów. Nadal aktywnie prowadzi swój kanał na YouTube. Jej konto na Instagramie także cieszy się spora popularnością. Dziennikarka do swojego internetowego programu zaprasza najbardziej znane osoby w Polsce. W końcu uznała, że potrzebuje chwili przerwy i udała się na zasłużony urlop. 

Magda Mołek
05.10.2022 21:41 Po serii wstrząsających wynurzeń w sprawie TVN czas na Magdę Mołek. Mocny apel byłej gwiazdy stacji

Magda Mołek podobnie jak Anna Wendzikowska i inne gwiazdy postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z pracą. Wyznanie Magdy jest poruszające i jednocześnie daje do myślenia. Wspomniała m.in. o zbyt wielu obowiązkach oraz braku wystarczającego czasu dla dzieci. Anna Wendzikowska na dniach opowiedziała o mobbingu, którego była ofiarą podczas pracy w telewizji. Jej wyznanie dodało odwagi innym, którzy postanowili powiedzieć światu, jak wyglądają kulisy telewizji.

Magda Mołek
02.05.2022 22:22 Magda Mołek narzeka na majówkę nad polskim morzem. Wiemy, co ją bardzo rozzłościło

Podczas gdy wielu celebrytów spędza majówkę za granicą, niektórzy postawili na rodzime krajobrazy. Magda Mołek wybrała się na urlop nad polskie morze, jednak decyzja okazała się nie do końca trafiona. Gwiazda ma powody do niezadowolenia, którymi podzieliła się na Instagramie. Trwa długo wyczekiwany długi weekend. Jedni wybierają tradycyjne grillowanie w ogródku, inni, spragnieni zmiany, wypoczywają na wyjeździe. Wiele polskich gwiazd zdecydowało się na pobyt za granicą, z kolei inne, takie, jak Marcin Hakiel czy Dominika Gwit postawili na stare, dobre Bieszczady i Chałupy. Nad polskie morze wybrała się także dziennikarka, Magda Mołek. Okazuje się jednak, że nasze rodzime miasta i miasteczka nie zawsze stwarzają odpowiednią aurę dla majowego relaksu.

Magda Mołek: wiek
03.11.2021 20:18 Jakiej wiary jest Magda Mołek? Dziennikarka nie jest katoliczką

Magda Mołek to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Wielu Polaków pamięta ją jako prowadzącą „Dzień dobry TVN”, czy „Lekcji stylu” i „Miasta kobiet” na TVN Style. Mało kto wie jednak o smutnej historii z przeszłości, która sprawiła, że dziennikarka odeszła od kościoła katolickiego. Od 2020 roku Mołek prowadzi w serwisie yotube.com własny kanał „W moim stylu”. Ostatnio przeprowadziła wywiad ze słynną dziennikarką Justyną Kopińską, opisującą czarne plamy na współczesnej historii Kościoła. Kobiety rozmawiały także o ich prywatnym stosunku do wiary.

Kayah
17.03.2021 23:03 Łzy Magdy Mołek podczas wywiadu z Kayah. ,,Stało się to bardzo bolesną trampoliną”

W najnowszym odcinku programu W moim stylu Magdy Mołek gościem była Kayah. Kobiety poruszyły wiele interesujących tematów, głównie dotyczących kobiet. Piosenkarka wspomniała także kilka przykrych chwil ze swojego dzieciństwa, z czego część dotyczyła jej ojca. Sprawa okazała się na tyle wrażliwa, że prowadząca została doprowadzona do łez. Uchodząca za opanowaną dziennikarkę Magda Mołek prawdopodobnie po raz pierwszy uroniła przed widzami łzę. Wszystko za sprawą Kayah, która opowiedziała jej bardzo przykrą historię ze swojego życia.

Magda Mołek
06.03.2021 21:46 Magda Mołek nigdy nie ochrzciła swoich synów. Zrobiła to z troski

Magda Mołek w najnowszym wywiadzie wyznała, dlaczego nie ochrzciła swoich synów. Jak stwierdziła, chciała dać im wolną rękę w kwestii duchowości. Zdradziła, że sama nie miała takiego wyboru, więc chciała dać go swoim dzieciom. Choć prezenterka zniknęła ostatnio z polskiej telewizji, prowadzi teraz swój autorski program na Youtube „W moim stylu”.

Magda Mołek
12.02.2021 19:34 Magda Mołek o ciemnej stronie macierzyństwa. Przykre informacje ujrzały światło dzienne

Jakiś czas temu Magda Mołek była gościem podcastu Justyny Nagłowskiej pt. Matka też człowiek. Opowiedziała w nim o trudach macierzyństwa. Okazuje się, że przechodziła przez naprawdę ciężki moment w swoim życiu i musiała prosić o pomoc matkę. Aż ciężko uwierzyć, co musiała przeżywać. Magda Mołek to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek telewizyjnych. Bardzo często zdarza jej się zadawać intymne pytania swoim gościom, jednak ona sama mało mówi o sprawach prywatnych. Tym razem zrobiła wyjątek.

magda mołek
15.08.2020 11:45 Magda Mołek została pobita, ujawniła szczegóły swojego koszmaru. „Z całej siły uderzył mnie w twarz”

Magda Mołek, która dziś jest inspiracją dla tysięcy Polek, miała w swoim życiu również trudne momenty. Dziennikarka doświadczyła prawdziwego koszmaru, o którym w końcu postanowiła powiedzieć. – Nikomu jeszcze o tym nie opowiadałam – zaczęła przejęta. To, co wydarzyło się tego dnia, jest niewyobrażalne. Magda Mołek ujawniła szczegóły swojego koszmaru z dzieciństwa. Jedna z najbardziej znanych i cenionych Polek, podczas rozmowy z Maliną Błańską postanowiła podzielić się jednym ze swoich najgorszych przeżyć, o którym przez lata nie miała odwagi mówić. Jak się okazuje, dziennikarka została pobita. – Z całej siły uderzył mnie w twarz – wyznała.

magda mołek
04.08.2020 13:28 Magda Mołek straciła kolejną pracę w TVN? Jej program zostanie zdjęty z anteny

Magda Mołek dała się poznać jako prowadząca popularnych programów śniadaniowych, ale i autorskich wywiadów. Nikt nie spodziewał się, że może stracić pracę w TVN. Co przyczyniło się do zdjęcia jej lubianego programu z anteny?Magda Mołek i jej program W roli głównej, który jest emitowany na stacji TVN Style od 2007 roku, znika z ramówki stacji. Rok wcześniej dziennikarka poinformowała o swoim odejściu z Dzień dobry TVN. Co spowodowało te zmiany?

magda mołek
15.06.2020 00:55 Ogromne zmiany w życiu Magdy Mołek. Wiemy co planuje gwiazda TVN, fani będą pod wrażeniem

Magda Mołek to jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek w kraju. Jej autorskie wywiady, choć bardzo prywatne wydają się jednocześnie niezwykle profesjonalne. Niedawno, gwiazda ogłosiła, że rozpoczyna nowy etap swojej kariery. Fani będą zachwyceni wiadomością o podcaście!Magda Mołek za pośrednictwem Instagrama przekazała swoim fanom zaskakującą wiadomość. Gwiazda nie zamierza zwalniać tempa i chce wejść na nowy poziom dziennikarstwa. Wiemy, co planuje!

Magda Mołek
06.06.2020 23:53 Mało kto wie, kim jest mąż Magdy Mołek. Wcale nie jest anonimowy, pełni bardzo ważną funkcję

Magda Mołek nie wspomina za często o swoim ukochanym. Małżeństwo jest już ze sobą 10 lat, ale próżno szukać ich wspólnych zdjęć ze ścianek czy wydarzeń. Na swoim Instagramie dziennikarka także nie publikuje rodzinnych zdjęć. Tę sferę zachowuje tylko dla siebie. Jednak jak się okazało, jej mąż także cieszy się popularnością, ale w zupełnie innych kręgach.Mąż Magdy Mołek wcale nie jest anonimowy. Dziennikarka rzadko o nim wspomina i rzadko pojawia się w jego towarzystwie, dlatego mało kto wie, kim jest i czym się zajmuje. Małżonek Magdy Mołek nazywa się Maciej Taborowski i jest cenionym, znanym prawnikiem, specjalistą od prawa europejskiego. Zajmuje stanowisko zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich!

Magda Mołek
04.06.2020 14:56 Wpadki na wizji. Magda Mołek zdradziła pilnie strzeżony sekret TVN, podczas trwania programu

Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła. Tragedia zaraz po ślubie Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało Ich dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice chłopca bali się najgorszego Dziennikarka jest do tej pory aktywna i spełnia się w swoim zawodzie. Podczas tak długiego stażu pracy nie sposób uniknąć niechcianych wpadek. Magda Mołek podczas wywiadu z aktorami serialu Diagnoza nieopatrznie zdradziła pilnie strzeżony sekret. Dziennikarka wyjawiła, kto zagra główną postać. Producenci tę informację chcieli wyjawić dopiero w finałowym odcinku sezonu. Magda Mołek to polska dziennikarka, która karierę rozpoczęła już jako młoda dziewczyna. Swoje pierwsze kroki przed kamerą stawiała w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Następnie bardzo szybko została zauważona przez kolejną stację, która swoją siedzibę miała we Wrocławiu. Magda Małek wspinała się po szczeblach swojej kariery bardzo szybko. Magda Mołek powiedziała o dwa słowa za dużo. W czasie trwania programu Dzień dobry TVN, podczas wywiadu z aktorami serialu Diagnoza dziennikarka zdradziła tożsamość głównej postaci, która miała być ujawniona dopiero w finale sezonu. Prezenterka nawiązała do roli Ostaszewskiej, podkreślając, że była zmuszona nauczyć się medycznych terminów, bo będzie grać lekarkę. Wpadki w programach na żywo zdarzają się często. Tym razem Magda Mołek popełniła gafę, zdradzając fanom Diagnozy tajemnicę, którą mieli poznać dopiero w finałowym odcinku pierwszego sezonu. Po słowach prezenterki zapadła niezręczna cisza. Przerwał ją dopiero Marcin Meller, twierdząc, że pani producent urwie im głowy, bo przecież mieli nie zdradzać tego typu szczegółów. Magda Mołek i jej wpadka w TVN

Magda Mołek
30.04.2020 18:37 Magda Mołek kończy dziś 44 lata. Czego jej życzycie?

Dziś swoje 44. urodziny świętuje dobrze wszystkim znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Magda Mołek. Chcielibyśmy życzyć jej przede wszystkim zdrowia, a także wytrwałości i pogody ducha w tym trudnym czasie oraz spełnienia wszystkich marzeń i uśmiechu każdego dnia! Dokładacie się do życzeń?Magda Mołek urodziła się 30 kwietnia 1976 roku i dzisiaj obchodzi swoje 44. urodziny. Pewnie nie może ich świętować w większym gronie i podczas hucznej imprezy, niemniej jednak mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla niej wyjątkowo przyjemny.Kwiaty z nieco innej okazji, ale trzeba przyznać, że świetnie pasują do dzisiejszego święta dziennikarki. Zdjęcie Mołek zrobiła w ramach celebracji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Również piękne święto, prawda?

magda mołek
03.12.2019 10:00 Magda Mołek jest w ciąży? Fani gratulują, gwiazda komentuje

Ciąża Magdy Mołek elektryzuje fanów, odkąd gwiazda pojawiła się w finałowym odcinku Top Model. Zaokrąglony brzuszek stał się powodem do plotek i pretekstem do zadawania pytań. Dziennikarka otrzymała też mnóstwo gratulacji, do których w końcu postanowiła się odnieść. Wielkie zainteresowaniem ostatnim odcinkiem Top Model wywołali nie tylko uczestnicy liczący na nagrodę główną, ale także ciąża Magdy Mołek. Miała na sobie obcisłą sukienkę, która podkreślała brzuch, co nie umknęło uwadze widzów. Po tym zdarzeniu na profilu gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy. Wszelkie wątpliwości właśnie zostały rozwiane.

Top model
21.11.2019 11:26 Joanna Krupa rezygnuje z finału „Top Model”. Zastąpi ją koleżanka ze stacji, fani nie są zachwyceni

Top model już od dziewięciu lat króluje w ramówce stacji TVN. Program przyciąga widzów również dzięki swojej prowadzącej — Joannie Krupie, której charyzma jest stałym elementem show. Okazuje się jednak, że prezenterka nie pojawi się na finale obecnej edycji. Kto ją zastąpi? Joanna Krupa jest prowadzącą Top model od samych początków programu. Już dziewięć lat w finale ogłasza, kto wygrał show. Okazuje się jednak, że zabraknie jej w najbliższym odcinku na żywo! Fani nie są zadowoleni ze zmian.

Magda Mołek
17.11.2019 20:50 Magda Mołek nieładnie potraktowana przez znanego komika. Nie popisał się dobrymi manierami

Magda Mołek została obrażona przez znanego komika na oczach setek tysięcy widzów. Mężczyzna był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie nie popisał się dobrymi manierami. W kierunku lubianej dziennikarki padło kilka nieprzyjemnych słów, które wielu mogłyby zaboleć. Fani prezenterki są wściekli po ostatnim odcinku show gwiazdora TVN. Ku uciesze prowadzącego jeden z rozmówców, znany komik, zachowywał się skandalicznie. Siedzący obok Paweł Wilczak nie ukrywał zażenowania.

edyta pazura
16.10.2019 16:44 Edyta Pazura wyjawiła prawdę o swojej przeszłości. W programie Magdy Mołek polały się łzy

Edyta Pazura opowiedziała o wydarzeniach z początków jej kariery w show-biznesie. Kiedy z Cezarym Pazurą poznała się 12 lat temu, mało kto wierzył w ten związek. Teraz Edyta Pazura wróciła do tamtych chwil w programie Magdy Mołek. Nie zabrakło łez. Początki sławy Edyty Pazury nie należały do łatwych. Media nie zostawiały na niej suchej nitki, gdy zaczęła spotykać się z dużo starszym aktorem. Z Magdą Mołek celebrytka opowiedziała o tamtych doświadczeniach.

top model
13.10.2019 16:52 Konflikt Rozenek i Mołek rozgrzewał polskie media przez wiele lat. Dziś gwiazdy znów się spotkały

Konflikt Małgorzaty Rozenek i Magdy Mołek rozpoczął się pięć lat temu od mocnej wymiany zdań na wizji podczas programu W roli głównej. Od tego czasu dwie panie nie miały najlepszych relacji. Dzisiaj jednak znów musiały stanąć twarzą w twarz. Jak przebiegło spotkanie? Małgorzata Rozenek poczuła się urażona pytaniem zadanym przez Magdę Mołek podczas wywiadu kilka lat temu. Niedawno obie panie spotkały się ponownie – czy konflikt rozgorzał na nowo? Wiemy!

12.10.2019 14:55 Magda Mołek z młodszym od siebie przystojniakiem, to nie jest jej mąż. „Przyznaję, mam do niego słabość”

Magda Mołek pokazała się przystojniakiem, nie jest to jej mąż. Młodszemu gwiazdorowi nie szczędziła wielu ciepłych słów. Przyznaję, mam do niego słabość — pisała na Instagramie. Znają się od wielu lat i trudno nie zauważyć, że postać robi na dziennikarce ogromne wrażenie. Magda Mołek pozowała do uroczego zdjęcia z Maciejem Musiałem! Pod fotografią pełna entuzjazmu prezenterka zachwalała młodego aktora i wspominała ich spotkanie sprzed lat. Mało kto może liczyć na tyle słów uznania z ust gwiazdy TVN!

Maciej Musiał
03.10.2019 17:37 Maciej Musiał dostał niezręczne pytanie o współżycie od Magdy Mołek. ”Sorry, mamo”

Maciej Musiał jest jednym z najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia. Aktor serialu Rodzinka.pl był ostatnio gościem Magdy Mołek w programie W roli głównej, w którym to dostał niezręczne pytanie na temat współżycia przed ślubem. Odpowiedź aktora z pewnością nie spodoba się niektórym jego fanom. Maciej Musiał niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach, jednak od czasu do czasu dziennikarzom udaje się go mocniej pociągnąć za język. Tak było i tym razem w talk-show Magdy Mołek. Dziennikarka TVN bez ogródek spytała się o jego nastawienie do współżycia przed ślubem. Jak zapatruje się na to młody, religijny aktor?

magda mołek: operacje plastyczne
21.08.2019 17:27 Magda Mołek w długich włosach. Dawno niewidziana piękność zachwyciła w nowym wydaniu

Magda Mołek w długich włosach: dziennikarka zachwyciła nowym wizerunkiem. Prezenterka wraca po przerwie w wielkim stylu. Po odejściu z TVN nie zwalnia tempa i pracuje nad nowymi projektami, w których najprawdopodobniej zobaczymy ją w nowej odsłonie. Do tej pory była kojarzona z krótką blond fryzurą, dzisiaj cieszy oczy fanów nowym obliczem. Po odejściu z TVN dziennikarka nie zwalnia tempa. Nowe programy i projekty, nad którymi pracuje będą pewnie wiązały się również z nowym wyglądem prezerki. Magda Mołek w długich włosach zachwyca swoich obserwatorów na Instagramie. Jednak piękna prezenterka nie planuje pozostać z nową fryzurą na długo.

przyjaźń
16.08.2019 19:32 Marcin Meller zdradził powody swojego odejścia z „Dzień Dobry TVN”. Namówiła go Magda Mołek?

Dzień Dobry TVN w ostatnim czasie przechodzi wiele zmian, a jedną z nich jest odejście Marcina Mellera i Magdy Mołek. Nikt nie spodziewał się, że wieloletni prowadzący z dnia na dzień pożegnają się z programem. Zaskoczeni byli nawet inni gospodarze śniadaniówki. Czy dziennikarza do odejścia namówiła sama Magda Mołek? Dzień Dobry TVN: Marcin Meller pierwszy raz odszedł z programu w 2008 roku, a teraz znowu znika. Tym razem jednak w towarzystwie współprowadzącej. Dziennikarz długo milczał i nie podawał powodu, z którego żegna się z widzami. Po kilku tygodniach udzielił zaskakującego komentarza.

Dzień Dobry TVN
21.07.2019 13:47 Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”

Dzień Dobry TVN: Marcin Meller zdecydował się opowiedzieć o swoim rozstaniu z programem śniadaniowym na Instagramie. Kilka dni temu Magda Mołek oświadczyła mediom, że po kilkunastu latach ich wspólna przygoda z programem dobiegła końca. Tym razem sprawę skomentował również Meller. Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie – wyznał. Kilka dni temu mediami wstrząsnęła wiadomość o tym, że legendarny już duet Mołek&Meller rozstaje się na dobre z programem Dzień Dobry TVN. Prezenterka poinformowała fanów o odejściu za pośrednictwem swojego Instagrama, podobnie jak Meller, który dopiero po kilku dniach zdecydował się opowiedzieć o całej sprawie. Dziennikarz nie szczędził ciepłych słów względem koleżanki z planu.

top model
24.02.2019 13:19 Mąż Magdy Mołek ma bardzo poważną pracę. Czym się zajmuje?

TVN to nie jest zwykłe miejsce zatrudnienia. Wiele osób, które rozpoczęło tam pracę, szybko wyrosło na prawdziwe gwiazdy. Wśród nich jest Magda Mołek. Mąż dziennikarki jednak, mimo ogromnej popularności Mołek, pozostaje enigmą dla jej fanów. Czym się zajmuje? Ma bardzo poważną pracę. Należy do osób, o których trudno powiedzieć coś złego. Zawsze wygląda nienagannie, jest doskonale przygotowana, wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i świetnymi manierami. Fani doceniają ją za to, że stara się być znana ze swojej pracy, a nie życia osobistego. W przeciwieństwie do wielu koleżanek z branży nie związała się ani z innym dziennikarzem, ani z biznesmenem, ani artystą. Z kim jest Magda Mołek? Mąż gwiazdy TVN wykonuje wysoko ceniony zawód.