Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja Hyży ma za sobą rozwód. Teraz zwróciła się do Marcina Hakiela, cenne słowa
Michał Fitz
Michał Fitz 25.04.2022 18:03

Maja Hyży ma za sobą rozwód. Teraz zwróciła się do Marcina Hakiela, cenne słowa

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel bardzo przeżywa swoje rozstanie z Katarzyną Cichopek, co zresztą przyznał w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w programie „Miasto Kobiet”. Wiele osób doceniło jego szczerość. Niektóre znane osobistości starają się mu nawet doradzić.

W tym wypadku chodzi konkretnie o Maję Hyży, która ma za sobą rozwód. Co wokalistka ma do powiedzenia tancerzowi?

Co po rozstaniu powinien zrobić Marcin Hakiel?

Osoby, które obserwują tancerza w mediach społecznościowych, mogły łatwo dostrzec, że mężczyzna na różne sposoby próbuje radzić sobie ze stratą. Często zdobywał się na wspominki, zwiększył liczbę treningów na siłowni, a także zdecydował się na spontaniczną metamorfozę, w ramach której przefarbował włosy na platynowy kolor.

Maja Hyży w rozmowie z „Faktem” postanowiła zasugerować mu, co tak naprawdę może pomóc w obliczu takiego rozstania. Sama bowiem rozwodziła się z Grzegorzem Hyżym w momencie, gdy mieli już dwójkę dzieci, a opinia publiczna poznała ich jako parę. Jak ona sobie z tym poradziła?

Piosenkarka na początku zaznaczyła, że nie bardzo jest w stanie postawić się na miejscu Hakiela, bo jego związek trwał zdecydowanie dłużej niż ten jej. Stwierdziła, że musi się on na pewno mierzyć z większym bólem, ale niewykluczone, że lekarstwo może być to samo. Są nim dzieci.

Maja Hyży przyznała, że największą motywacją do stanięcia na nogi w tym trudnym okresie były właśnie jej pociechy, dla których wciąż chciała być uśmiechnięta. Dzięki temu, że miała się dla kogo starać i kogo kochać, było jej łatwiej. Można przypuszczać, że Marcin Hakiel podświadomie zaczął radzić sobie w ten sam sposób, bo ostatnio publikuje coraz więcej materiałów ze swoimi dziećmi, z którymi ewidentnie spędza dużo czasu.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka


Źródło: fakt.pl/ jastrzabpost.pl