Matka uzależniona od alkoholu zmieniła życie swoich synów w koszmar. Latami więziła ich w piwnicy i kazała patrzeć, jak współżyje z kolejnymi przypadkowymi mężczyznami, których sprowadzała do domu. W pewnym momencie w jednym z chłopaków coś pękło. Za swój czyn zmuszony będzie ponieść srogie konsekwencje.

Uzależnienie od alkoholu rozwija się bardzo podstępnie, a przez to bywa naprawdę niebezpieczne. Kiedy pewna matka wpadła w alkoholową pułapkę, los jej synów stał się dla niej zupełnie obojętny. Pomimo tego, że w dalszym ciągu bardzo ich kochała, przestała być sobą. Czyny, których się dopuszczała, wpłynęły destrukcyjnie na ich psychikę.

Matka uzależniła się od alkoholu

To właśnie tak rozpoczęło się piekło, które 40-letnia Agnieszka K. zgotowała swoim synom. Kobieta zaczęła sprowadzać do domu przypadkowych mężczyzn, z którymi sypiała na oczach swoich pociech. Trzy lata, dokładnie tyle minęło, zanim młodszy z nich został jej odebrany przez opiekę społeczną. Starszy, Dominik, w dalszym ciągu przebywał w domu, ponieważ za kilka miesięcy miał osiągnąć pełnoletność.

-Znęcała się nad nami. Kazała klęczeć na grochu, pluła na nas, nie pozwalała brać jedzenia z lodówki, kazała spać w piwnicy– wspomina chłopak.

Matka kobiety wspomina, że wtedy trafiła na przymusowy odwyk. To właśnie tam poznała przeklętego mężczyznę, Rafała. Ten od samego początku nie akceptował jej syna. Mężczyzna w krótkim czasie wprowadził się do nich. Na każdym kroku bił i poniżał Dominika.

  1. Już od jutra kolejne zmiany w obostrzeniach. Tym razem chodzi o urzędy, co się zmieni?
  2. Czy tani i powszechny lek leczy koronawirusa w 48 godzin? Jest właśnie testowany, a jego skuteczność potwierdzają naukowcy
  3. Wstydliwa wpadka na wizji. Pokazywała widzom, jak obcinać włosy, nie zauważyła, co odbija się w lustrze

W pewnym momencie coś w nim pękło

Pani Maria, babcia chłopaka wspomina, że z każdym dniem w jej wnuczku narastała złość i agresja. Przestał sobie radzić, z sytuacją, która działa się w jego domu.

– Pękłem. Każdy by w końcu pękł– wyznaje chłopak w rozmowie z Faktem.

Podczas kolejnej awantury zrobił coś, czego nigdy nie mógłby się po sobie spodziewać. Ojczymowi zadał 14 ciosów nożem, w wyniku czego zmarł na miejscu. Matka w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Dominik trafił do aresztu, ale babcia i osoby z najbliższego otoczenia postanowiły go bronić. Zebrano petycję o jego uwolnienie, ale prokurator żąda dożywocia.

– Chłopak wiele wycierpiał i jesteśmy przekonani, że nie zasługuje na surowy wymiar kary – wspomina Dawid Kołodziej, który w sądzie złożył poręczenie za chłopaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matka
unsplash.com @eretovar

Chłopak nie potrafił poradzić sobie z sytuacją, która miała miejsce pod jego dachem. 

Matka
instagram.com @castillodefotos

Matka uzależniła się od alkoholu. 

Matka
instagram.com @wielkopolska_policja

Chłopak wiedział, że nie ma innego wyboru. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy w Warszawie może zabraknąć wody? Jest pilny apel prezydenta stolicy, Rafała Trzaskowskiego
  2. Polskie ministerstwo wysłało śmigłowce. Tragiczna sytuacja w północnej części Polski
  3. Gwiazda „Tańca z Gwiazdami” jeszcze nigdy nie była tak szczera. Przyznała się fanom do uciążliwej choroby
  4. W jednym mieście od 9 dni nie ma żadnych zakażonych. Od 1 kwietnia wprowadzono tam pewien nakaz
  5. Niedawno urodziło mu się dziecko. Teraz aktor walczy o życie, koronawirus doprowadził do wyjątkowo przykrych powikłań
  6. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia przekazał dobre wieści. Chodzi o transmisję poziomą wirusa

źródło: fakt.pl, lolmania.pl

Poprzedni artykułTata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez
Następny artykułPies potrafi wyczuć złych ludzi? Zagadka rozwiązana, to niezwykłe
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.