Mąż pewnej kobiety był pewien, że jego tajemnica nigdy nie wyjdzie na jaw. Wszystko wydało się, kiedy żona przypadkowo odczytała tajemniczą wiadomość wysłaną z nieznanego numeru. Od tej chwili, życie rodziny miało ulec całkowitej zmianie. 

Mówi się, że w małżeństwie nie ma się przed sobą tajemnic. Tak też myślała 40-letnia Marta, która od osiemnastu lat sprawdzała się w roli doskonałej żony i matki. Uważała, że jej życie jest wręcz idealne. Świetny mąż, którego zawsze uważała za swojego najlepszego przyjaciela, oraz wspaniała córka codziennie napawali ją dumą. Jednak przyszedł dzień, w którym jej mydlana bańka pękła. Jeden SMS sprawił, że już nic nie miało pozostać takie, jak dawniej. 

Podejrzana wiadomość 

Z początku wieczór zapowiadał się jak każdy inny. Córka, w swoim pokoju, oddawała się internetowym pogadankom z przyjaciółmi, kobieta sprzątała po kolacji a jej mąż postanowił wziąć wieczorną kąpiel po ciężkim dniu pracy.

Kiedy Marta postanowiła nalać sobie zasłużoną lampkę wina, usłyszała wibracje telefonu. Za wiele nie myśląc, podeszła do komórki i otworzyła wiadomość. Jej oczom ukazała się dziwna treść:

– To mój nowy numer, nie mogę doczekać się jutra! – Myszka.

Myszka? Kim jest jakaś Myszka? – pomyślała, po czym zorientowała się, że telefon, który trzyma w rękach nie należy do niej, a do jej męża. Wtedy zamarła. Zdanie bez końca wędrowało po jej głowie, dopóki nie pojawił się kolejny SMS potwierdzający miejsce spotkania. Nie wiedziała co zrobić. Nie chciała też, by mąż wiedział o tym, że odczytała wiadomości. Postanowiła więc je usunąć.

Mąż z tajemnicą 

Marta nie jest osobą, która użala się nad sobą. To raczej królowa dramatu, która bierze sprawy we własne ręce. Kiedy mąż wyszedł z łazienki, kobieta zachowywała się tak, jak gdyby nigdy nic. Telefon leżał na swoim miejscu, a ona czekała przed telewizorem z kieliszkiem wina, który teraz jeszcze bardziej jej się należał.

Nagle telefon mężczyzny postanowił znowu się odezwać, tym razem nie była to wiadomość a połączenie. Zza drzwi dotarło do niej nic nie dostałem, do zobaczenia.

Myszka dzwoni, bo zbyt długo nie odpisywał — pomyślała, a od męża usłyszała, że dzwonił kolega z pracy, który zmienił numer. Postanowiła więc, że zaskoczy kłamliwego mężczyznę i Myszkę podczas ich spotkania. 

Drugie życie męża

Tego się nie spodziewała. Kiedy następnego dnia dotarła pod podany adres, zobaczyła mężczyznę czule witającego się z 24-latką. Po wiadomościach spodziewała się, że mąż ma romans, ale w życiu nie podejrzewała go, o oglądanie się za młodszymi dziewczynami!

Kiedy podeszła do stolika kochanków, sytuacja przybrała zaskakujący tor. Mąż nie krył zdziwienia i zakłopotania, młoda dziewczyna wydała się jeszcze bardziej wybita z rytmu. Okazało się, że nie jest ona jego kochanką a… córką! Mąż przez ponad osiemnaście lat związku ukrywał przez Martą swoje nieślubne dziecko. 

Opisując swoją historię, kobieta jest zdruzgotana. Nie wie co zrobić. Z jednej strony cieszy się, że mąż nie porzucił dziecka, z drugiej nie wyobraża sobie, jak mógł okłamywać ją przez tyle lat. Wybaczyłybyście coś takiego? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
Fot. jurien huggins, unsplash

Mąż kobiety umówił się na tajemnicze spotkanie w jednej z kawiarni. 

mąż
Fot. 809499, pixabay

Żona nie wie co ma zrobić w obecnej sytuacji. Jest zdruzgotana. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków
Poprzedni artykułMakijaż potrafi zmienić nas nie do poznania. YouTuberka pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg
Następny artykułNie chcieli dokonać aborcji. Kilka miesięcy później wybrali się do knajpy, zachowanie personelu odebrało im mowę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.