Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Romans

Romans

mężczyzna pod prysznicem
27.05.2024 14:16 "Przyłapałam męża pod prysznicem. Był sam, ale widok ściął mnie z nóg"

Ola nie mogła wyobrazić sobie lepszego męża, niż był dla niej Michał. Pobrali się, gdy mieli zaledwie 20 lat, jednak ich związek był trwały i szczęśliwy. Kobieta już nie mogła doczekać się, aż zaczną starać się o dzieci. Po 7 latach małżeństwa, gdy zamierzała poruszyć ten temat z ukochanym, jej świat nagle się załamał. Na jaw wyszła długo skrywana przez mężczyznę tajemnica, w dodatku w całkiem niespodziewany sposób. 

wiadomość
17.04.2024 19:49 Mąż znalazł dowód zdrady. Tak odpisał kochankowi żony, mistrzostwo

Mało które sytuacje sprawiają aż taką przykrość, jak zdrada małżonka. Nic więc dziwnego, że wiele osób po odkryciu romansu kompletnie traci nad sobą panowanie. Do tego grona nie można jednak zaliczyć Roberta, męża Eli, który postanowił rozwiązać sprawę z jej kochankiem w spokojny, stonowany i sprytny sposób.

żona
13.04.2024 19:27 Ukochany zaprosił ją do domu, ale zabronił jej jednego. Gdy to ujrzała, pękło jej serce

Zdrada to jedna z najgorszych krzywd, jakie można wyrządzić swojej drugiej połówce. Co więcej, takie romanse zawsze prędzej, czy później wychodzą na jaw, a osoba pokrzywdzona ma szansę skonfrontować się ze swoim ukochanym lub ukochaną. Historia pewnej kobiety poruszyła cały Internet.

Małżeństwo Anny i Krzysztofa zaczęło się psuć
05.04.2024 08:36 Żona chciała puścić mnie w samych skarpetach przy rozwodzie

Związek Krzysztofa i Anny to historia jak z bajki. Romantyczne początki, wymarzony ślub, wyczekane dzieci. Niestety, sielanka nie trwała wiecznie. Coś zaczęło się psuć. I wtedy nastąpił niespodziewany zwrot akcji.

Smutny ojciec, randka
27.02.2024 11:19 Ojciec po śmierci matki wreszcie znalazł kobietę. Odbiłem ją

Kiedy Zbigniew pochował własną żonę, wydawało mu się, że nic w jego życiu nie ma najmniejszego sensu. Dopiero po dekadzie, za namową syna, postanowił spróbować znaleźć sobie nową miłość. Po tym jak poznał wiele lat młodszą od siebie Andżelikę, świat znów zaczął jawić się w pozytywnych barwach. Niestety nie na długo. Jego syn Mariusz uznał, że to jemu należy się tak atrakcyjne towarzystwo.

Mężczyzna i kochanka
20.02.2024 08:00 Zakochałem się w dziewczynie syna. Nie mogłem się opamiętać

Tomasz po rozwodzie szukał miłości i namiętności w różnych miejscach. Anię, która zawróciła mu w głowie, poznał w barze. To, czego dowiedział się kilka tygodni później, nim wstrząsnęło, ale postanowił się nie poddawać. Rywalizacja z synem o kobietę niemal wymknęła się spod kontroli, kiedy wyszły na jaw jej prawdziwe motywy. A to cwaniara!

zdrada
15.02.2024 21:08 Hojnie obdarzona młoda zawróciła mi w głowie, a ja zostawiłem żonę

Zbigniew niedługo kończy 50 lat i tęskno mu było do życia imprezowicza i zawadiaki. Po tym, jak poślubił Natalię, jego życie stało się szarą, smutną rutyną. W końcu postanowił z nią zerwać. Nie wiedział jednak, że jedna impreza może za sobą pociągnąć takie konsekwencje. 

Oskarżył żonę o romans
16.09.2023 16:20 Oskarżył żonę o romans. Prawda okazała się niemal nie do zniesienia. Rodzina była w szoku

To małżeństwo przez wiele lat było stawiane za wzór przez wszystkich swoich znajomych. Niestety, po narodzinach drugiego dziecka wszystko obróciło się o 180 stopni. Doszło nawet do tego, że mąż zaczął oskarżać żonę o zdradę. Niewiarygodne, co było przyczyną tej zmiany.

Mężczyzna
31.12.2020 12:51 „Mam 43 lata i 19-letnią kochankę. Nie uwierzycie, co robi za nowe buty”

Piotr ma 43 lata i 19-letnią kochankę. Mężczyzna nie traktuje swojej młodszej ukochanej na serio. Dla niego jest to dziewczyna, z którą może się tylko zabawić i wprost nazywa ją „głupią”. Ostatnio zdradził, co kobieta jest w stanie zrobić dla niego za nowe buty i inne markowe ubrania. Aż ciężko uwierzyć, co takiego wyrabia. Piotr od 20 lat ma żonę i spełnia się jako kochający mąż oraz wzorowy tata. Kiedy jego małżonka poświęca się czwórce ich dzieci, Piotr zabawia się ze swoją 19-letnią kochanką, którą ma za nic.

mąż
06.11.2019 14:07 Wyznała księdzu, że ma kochanka. Po słowach duchownego wybiegła z kościoła

Kochanek był dla niej słodyczą, a jednocześnie powodem do wyrzutów sumienia. Nie mogąc poradzić sobie z ciężarem zdrady, postanowiła wyjawić swój sekret przy spowiedzi w kościele. Reakcja duchownego na jej słowa była dla niej prawdziwym szokiem – po spowiedzi czym prędzej wybiegła z kościoła. Kobiety często borykają się z problemami, o których nie chcą powiedzieć bliskim, ponieważ boja się odrzucenia. Kiedy tym problemem jest zdrada, potrafimy zamknąć się w sobie i przeżywać prawdziwe męki zanim zdobędziemy się na odwagę i wyznamy komuś, co nas gryzie. Kochanek dla pewnej kobiety był kimś ważnym, jednak jednocześnie powodem do zmartwień i poczucia winy. Spowiedź wydawała się jedyną opcją i nadzieją na ulgę.

Małgorzata Rozenek
06.11.2019 09:35 Jak zareagować na romans partnera? 6 wskazówek, które pomogą ci zachować zimną krew w obliczu zdrady

Romans partnera może się okazać dla nas wielkim ciosem. Tym bardziej, jeżeli dowiemy się o nim nagle lub po prostu odkryjemy, że druga strona nie mówiła nam prawdy. Takie sytuacje mogą mocno zaboleć. Romans z kimś innym narusza poczucie własnej wartości, niszczy zaufanie i związek. Jak zareagować na taką informację i jak przetrwać tę trudną chwilę, kiedy emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem? „Jak przeżyć romans ukochanej przez nas osoby?” – to jedno z pytań, które mrozi nam krew w żyłach. Będąc na co dzień w szczęśliwym związku, nie raz mieszkając już nawet z partnerem, jesteśmy w stanie zapobiec takiej sytuacji. Co jednak kiedy osoba, na której najbardziej nam zależy, mimo to wykona skok w bok?