Miłosny horoskop dla ryb zdradza, że ten rok będzie dla wszystkich spod tego znaku bardzo dobry pod względem uczuciowym. Co ciekawe, nie tylko w miłości będzie się wam wiodło. Wszystkie sprawy, które do tej pory was trapiły, w końcu znajdą swoje rozwiązanie. Nie układało ci się z partnerem, a może jesteś samotną rybą? Sprawdź, co czeka cię w tym roku! 

Miłosny horoskop dla ryb ukazuje, że rok 2018 zdecydowanie należy do nich! Dzięki wsparciu ze strony Saturna i Jowisza będzie wszystko szło po twojej myśli, a problemy z poprzedniego roku w końcu znajdą swoje rozwiązanie. Partner do tej pory zawodził? W końcu zrozumie, ile jesteś dla niego wart. Jeżeli jesteś samotny, twoje życie się odmieni i spotkasz miłość, z którą będziesz wiązać swoją przyszłość. Czy to dobry czas na założenie rodziny? Koniecznie sprawdź horoskop, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

Horoskop dla ryb

Rok 2017 naprawdę dał ci w kość. Nie szło w sprawach zawodowych, twój stan zdrowia także dawał wiele do życzenia, a zachowanie partnera wobec ciebie było fatalne. Odetchnij z ulgą! Po czasie niepowodzeń nadchodzi czas sukcesów, a twoje życie w końcu zacznie wkraczać na właściwe tory. Samotni mogą liczyć na pojawienie się nowej i bardzo intensywnej miłości. Jeżeli do tej pory odczuwałyście niepokój i brak poczucia bezpieczeństwa, w tej kwestii również nastąpią diametralne zmiany. Poczujesz, że powinnaś postawić na swój rozwój i zaczniesz angażować się w nowe projekty. Dzięki nim zrozumiesz, co tak naprawdę chcesz robić w swoim życiu.

Postawisz również na podróże i zwiedzenie świata, dzięki czemu poznasz fascynujące, nowe kultury. Zaczniesz interesować się tym, co dotyczy nie tylko ciebie, ale i świata. Poznasz nowych ludzi i zapragniesz z nimi spędzać czas. Twoje dotychczasowe przyjaźnie, które bardzo zaniedbywałaś, rozkwitną i dzięki temu zaczniesz łapać życie całymi garściami. Przyjdą również zmiany dotyczące życia zawodowego, które bardzo cię zaskoczą. Na początku nie będzie łatwo, jednak z czasem zrozumiesz, że była to najlepsza decyzja, którą mogłaś podjąć.

Miłosny horoskop dla ryb

Choć na początku roku między tobą i partnerem pojawiały się zgrzyty, zrozumiałaś, że najlepiej rozwiązywać je spokojną rozmową, a nie krzykiem. Ostudziłaś swoje emocje, a to sprawiło, że zaczęłaś się świetnie dogadywać ze swoim partnerem. Lato przyniesie wybuch uczucia, które do tej pory było w tobie uśpione. Poświęcisz dużo więcej czasu na rozmowy ze swoją miłością, a to przyniesie bardzo pozytywne skutki. Wasze zaangażowanie będzie dużo większe, a partner, wdzięczny za poświęcony mu czas, zacznie sprawiać ci bardzo przyjemne niespodzianki i nie chodzi tu tylko o kolacje. Miłosnym uniesieniom nie będzie końca.

Jeżeli myślałaś o założeniu rodziny, jest to doskonały czas. Twoje życie zawodowe i uczuciowe bardzo się ustabilizuje, więc jest to dobry moment, aby swoje dotychczasowe życie jeszcze mocniej przewartościować. Twój partner poczuje, że jest dla ciebie ważny i bardzo zaangażuje się w wasze życie rodzinne. Postanowi zrobić bardzo odważny krok i aby sprawić ci radość, będzie chciał zainwestować w nieruchomości. Zrozumiesz, że chwilowe wzloty, które mieliście, jeszcze mocniej was upewniły w tym, że chcecie być razem.

Wolne ryby

Miłosny horoskop dla ryb jasno wskazuje, że jeżeli do tego czasu nie mogłaś znaleźć szczęścia w miłości, to teraz nadejdzie bardzo niespodziewanie. Co więcej, po kilku randkach na horyzoncie pojawi się kolejna interesująca osoba. To spowoduje rozterki i będziesz musiała stanąć przed wyborem, czy wolisz spokojne życie, czy może twoje serce skradła osoba, która wykazuje się szaleństwem i ciągle zaskakuje cię swoją nieprzewidywalnością.

Twoja osoba będzie budziła zainteresowanie, a dzięki temu poczujesz ogromną pewność siebie, która doda ci skrzydeł. Będziesz brylowała w towarzystwie, które pokocha cię za twoją nietuzinkową osobowość. Do tej pory raczej nie byłaś osobą skorą do rozmów, jednak to przez nowo poznane osoby całkowicie się zmieni. Zapragniesz poznawać świat i dzięki temu będziesz dzieliła się ciekawymi anegdotkami i wiedzą na ten temat. To zdecydowanie dobry czas, a potencjalni partnerzy będą o ciebie walczyć, więc będziesz mogła wybierać, z kim tak naprawdę pragniesz się spotykać. Pamiętaj o rozwadze i o tym, że nie warto kogoś ranić.

Miłosny horoskop dla ryb – lato 2018

Lato będzie dla Ciebie bardzo ciekawym i intensywnym okresem. Zauważysz, że zmiany, które wprowadzasz w swoje życie, dają ci wiele radości. Podróże staną się nieodłączną częścią twojego życia i będziesz je planowała, kiedy tylko będzie na to czas. Poznasz dzięki temu wiele ciekawych ludzi, którzy pokażą ci, że życie może być naprawdę intrygujące. Będziesz pragnęła więcej i więcej, a to akurat dobry czas na takie zmiany.

Postawisz także na własny rozwój i zaangażujesz się w ciekawe projekty. Przez podróże, które skradną twoje serce, stwierdzisz, że powinnaś nauczyć się kilku języków i swoje plany zaczniesz zamieniać w rzeczywistość. Odkryjesz w sobie nowe talenty, które okażą się pomocne przy nowych przedsięwzięciach. Pokłady energii, które posiadasz, zaczniesz pożytkować w bardzo pozytywny sposób. Pozbędziesz się również bezpodstawnych kompleksów, które miałaś z tyłu głowy. Zaczniesz pracować nad sobą, a efekty bardzo szybko zauważysz i docenisz, dzięki czemu twoje zaangażowanie będzie ciągle wzrastało.

Znak zodiaku – ryby

Ryby to znak bardzo nieprzewidywalny i zmienny. Ciężko jest się im określić, a przez życie idą często w bardzo niezrozumiały dla innych sposób. Są niezdecydowane, a przez to miewają szalone huśtawki nastrojów, które dla bliskich bywają bardzo uciążliwe. Zmienność dotyczy także życia zawodowego. Ryby najchętniej zmieniałyby swój zawód w zależności od humoru i nastroju, a niestety nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania.

Ryby dużą uwagę przykładają do swoich przeczuć i intuicji, przez co czasem ich zachowanie jest niezrozumiałe i nieuzasadnione. Choć często się mylą i tak się do tego nigdy nie przyznają. Lubią skupiać się tylko na sobie i przekładać swoje dobro nad cudze uczucia. Bardzo lubią spokój, choć często same wprowadzają chaos. Czas najchętniej spędzają na imprezach zakrapianych alkoholem w towarzystwie znajomych. Co prawda lubią się nad sobą użalać i wzbudzać litość, jednak starają się być twarde i zacięte w swoich działaniach.

Ryby, choć czasem proszą o radę i pomoc, w gruncie rzeczy mało kiedy ją przyjmują. Doradzić rybom jest trudno, ponieważ rzadko kiedy biorą do siebie to, co do nich mówisz. Z jednej strony są w rozterce, z drugiej strony i tak podjęły już decyzję i to, co do nich mówisz, nie robi żadnego wrażenia. Ryby są również bardzo wrażliwe i potrzebują ogromnej czułości ze strony innych. Nie jest to z pewnością łatwy znak, jednak przy bliższym poznaniu będą fascynować wiele osób.

Miłosny horoskop dla ryb – kariera, a uczucia

W roku 2018 postanowisz obrać właściwy kierunek swojej kariery. Zmienisz pracę, a nowa bardzo cię zafascynuje. Niewykluczone, że nową pracę podejmiesz za granicą i tam postanowisz, że ułożysz sobie życie. Wszystko będzie szło po twojej myśli, a nowe projekty, którymi będziesz kierować, ukażą, że dobrze sobie radzisz nie tylko jako szeregowy pracownik.

Pracodawca będzie darzył cię dużym zaufaniem, a mało tego zyskasz jego sympatię. Pracownicy będą cię traktowali jak dziwaka, jednak z czasem zobaczą w tobie dobrego kompana do współpracy. Znajdziesz nowych znajomych, a starych zaczniesz bardzo doceniać. Przyjaciele będą dla ciebie ogromnym wsparciem podczas tych wszystkich zmian, które nastąpią w twoim życiu. Partner doceni twoje zaangażowanie i będzie starał ci się wynagrodzić trud włożony w życie zawodowe. W najbliższym czasie nie musisz martwić się o pieniądze. Z twoim budżetem będzie naprawdę dobrze, dlatego będziesz mogła pozwolić sobie na spełnianie marzeń.

Ryby, a relacje z innymi

W życiu prywatnym chcą, aby wszyscy się do nich dostosowywali. Ryby bywają egoistyczne, zwłaszcza w stosunku do swego partnera i chcą nim sterować. Kiedy tylko nastąpi sprzeciw, potrafią urządzić ogromną awanturę. Nie potrafią przyznać się do błędu, przez co w ich życiu często pojawiają się ciche dni. Lubią użalać się nad sobą, a przez to, że kochają czułość, liczą, że partner wtedy wykaże się wsparciem i przytuli je w gorsze dni.

W stosunku do przyjaciół są oddane, ale potrzebują osób, które będą je w stanie zrozumieć. Przez zmienność, która towarzyszy im przez większą część życia, przyjaciele muszą być dla ryb swego rodzaju ostoją. Rybom bardzo trudno jest pomóc przez to, że uważają się w pewnym stopniu za nieomylne. Choć inni chcą dla nich dobrze, one wolą i tak postawić na swoim. Ostrzeżenia nie przynoszą skutków i dopiero później ryby uświadamiają sobie, jak ogromny błąd popełniły, nie słuchając rad najbliższych.

Znane osoby spod znaku ryb

Patrząc na znane osoby, które urodziły się pod zodiakalnym znakiem ryb, możemy dostrzec pewne podobieństwo w cechach charakteru. Łatwo również dostrzec zodiakalne cechy, które łączą wszystkie ryby. Poznaj więc swoich zodiakalnych braci oraz siostry.

Znanymi zodiakalnymi rybami jest:

  • Rihanna – doskonale znana wszystkim piosenkarka, urodzona 20 lutego 1988 w Barbadosie. Rihanna tworzy muzykę na pograniczu popu i R&B. Oprócz tego jest modelką oraz projektantką. Ma własną linię ubrań oraz kosmetyków.
  • Justin Bieber – piosenkarz urodził się 1 marca 1994 roku. Muzyk skradł serca dziewczyn na całym świecie i nie tylko. Przez długi czas związany był z piękną Seleną Gomez, której złamał serce. Piosenkarz nie jest zbyt stabilny w uczuciach i partnerki zmienia bardzo często.
  • Agnieszka Radwańska – najbardziej utytułowana i znana polska tenisistka, urodziła się 6 marca 1989 roku. Jest najwyżej notowaną Polką w historii rankingu WTA Tour. Na korcie odnosi spektakularne sukcesy.

Miłosny horoskop dla ryb tego lata jest bardzo interesujący. Wszystkie ryby czekają ogromne zmiany w życiu i wiele niezapomnianych chwil. Ten rok zdecydowanie będziecie mogli zaliczyć do tych najbardziej udanych nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym. Postaraj się we wszystkich działaniach zachować rozwagę, ponieważ szczęście potrafi być przewrotne i źle wykorzystane, może przysporzyć ci niepotrzebnych kłopotów.

Koniecznie dajcie znać, czy w waszym przypadku nasz miłosny horoskop dla ryb się sprawdził 😉 Być może niektóre ryby zdecydują się na odważny krok, który od dawna chciały zrobić, a jednak brakowało im odwagi?

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kapelusz czy bejsbolówka. Modne nakrycia głowy 2018
  2. Ekshibicjonizm w sieci. Do czego jesteśmy zdolni za „lajki”
  3. Po tylu latach aż trudno w to uwierzyć. Fani Wiśniewskiego zaniemówili