Miłosny horoskop dla Strzelców wygląda bardzo interesująco. Ktoś w końcu przykuje ich uwagę. Sparowane strzelce mogą zacząć egzekwować od swojego partnera wcielenia w życie zmian.

Strzelce to entuzjaści życia, urodzeni optymiści i oportuniści. Weseli i pewni siebie idą przez życie w sposób, jaki im odpowiada. To wymarzeni przyjaciele i towarzysze zabaw. Łatwo się jednak nudzą i demotywują. Nie lubią rutyny i przesadzonych emocji. Te wesołe dusze to świetnie towarzystwo.

Horoskop dla Strzelców

Strzelce podczas tegorocznego lata nie będą unikać nowych wyzwań. Te niezwykle dynamiczne i zaradne znaki narzucą sobie jeszcze większe tempo. Dewiza, która będzie im przyświecać to „Wykorzystaj swój potencjał, na tyle, na ile to możliwe”. Zamiast urlopu postawią na ciężką pracę i zdrową dietę. Aktywność fizyczna, której w ich życiu nigdy nie brakuje, jeszcze bardziej się zwiększy. Wygląda, więc na to, że postawią one na swój rozwój, a efekty tej decyzji mogą być spektakularne. Powinny dbać o swoją odporność, aby ta nie wpłynęła na ich możliwości. Żadne przeziębienie ani grypa nie mogą im przecież przeszkadzać w osiąganiu wyznaczonych celów.

Znane ze swojego pragmatycznego podejścia do spraw finansowych, Strzelce mogą tego lata docenić swoje oszczędności. Gotówka bardzo im się przyda. Fakt ten, jeszcze bardziej utwierdzi ich w przekonaniu, że nieszastanie pieniędzmi naprawdę im się opłaca. Poczują, że są naprawdę zaradne.

Miłosny horoskop dla Strzelców

Miłosny horoskop dla Strzelców to istne trzęsienie ziemi! Znane ze swojego pragmatyzmu, Strzelce w końcu się zakochają. Być może znajdą nawet miłość na całe życie. To właśnie tegoroczne lato ma odmienić ich życie w sferze miłosnej. Zapowiada się zatem naprawdę dużo wrażeń. Osoba, w której bezgranicznie się zakochają podziela ich spojrzenie na świat i jest tak samo zaradna. Zaimponuje ona Strzelcom pogodą ducha połączoną z twardym stąpaniem po ziemi. Koniec lipca przyniesie Strzelcom prawdziwą uczuciową burzę. Nowy związek otworzy przed nimi nowe możliwości. Staną się jeszcze bardziej produktywne, a podziw i wsparcie partnera będą stanowić dodatkowe źródło motywacji. To będzie definitywnie ich czas.

Strzelce będące w związku zaczną wymagać od swojego partnera zmian. Nie będą dłużej tolerować bałaganu i braku ambicji. Postawią parterowi ultimatum – albo się z siebie weźmie, albo to koniec ich związku. Sprawę wyłożą mu jednak jasno i klarownie, to nie będzie powiedziane między wierszami, jak to często między partnerami bywa. Co to, to nie.

Wolne Strzelce

Wracając do singli, tak jak już pisaliśmy, tegoroczne lato ma dużą szansę odmienić ich miłosne życie. Nie będą się tym faktem jednak specjalnie dzielić z otoczeniem. Za wyjątkiem kilku najbliższych osób, chociaż nawet w tym przypadku nie można być tego pewnym. Strzelce są przecież bardzo pragmatyczne i ogłoszą światu nową relację, gdy będą jej całkowicie pewne. Wolne Strzelce rozkwitną i nabiorą wiatru w żagle. Staną się niepowstrzymane w swoim dążeniu do celu i rozwoju.

Tym Strzelcom, którym jednak nie uda się znaleźć partnera, nie grozi załamanie nerwowe. Rzucą się w wir pracy i obowiązków. Dużo czasu poświęcą na spacery i ćwiczenia fizyczne. Chandrę szybko zwalczą wypadem do kina lub muzeum. Może zdarzyć się im dół psychiczny. Jednak melancholia nie będzie się ich długo trzymała. Jest ona im raczej obca. Większość Strzelców to sangwinicy, czyli osoby niezwykle wytrzymałe i pogodne.

Miłosny horoskop dla Strzelców – lato 2018

Gdzie Strzelce spotkają swoją wielką miłość? Prawdopodobnie będzie to praca albo większa impreza. Czym dokładnie im zaimponuje? Ambicją, wiedzą i chęcią do działania. A przy tym dystansem do świata i niezwykłym poczuciem humoru. Strzelce zrozumieją, że fakt, że tak długo były wybredne i nie wpuszczały nikogo do intymnej sfery swojego życia było słuszną decyzją. Wychodzą one z założenia, że lepiej być samemu niż z byle kim. Miłosny horoskop dla Strzelców na lato jest chyba najlepszym z całego zodiaku. Powinny zdecydowanie wykorzystać korzystny układ gwiazd!

Strzelce najlepiej dogadują się z Wagami. Być może to właśnie ten znak namiesza w ich głowach. Raczej nie ma szans na powodzenia relacji Strzelca z Lwem. Pogodne Strzelce może wyprowadzać z równowagi duma i wyniosłość Lwów. To nie jest para, która dobrze rokuje. Może się jednak zdarzyć, że nie natrafią ani na bratnią duszę spod znaku Wagi, ani na Lwa. Wtedy wszystko w ich rękach. Są panami swojego losu.

Znak zodiaku – Strzelec

Spod znaku Strzelca są osoby urodzone pomiędzy 23 listopada a 21 grudnia. Ich motto mogłoby brzmieć „Wolę być znienawidzonym za to, kim jestem, niż kochanym za to, kim nie jestem”. Strzelce to osoby raczej bezproblemowe, nieprzepadające za emocjonalnymi karuzelami czy dramatami. Cenią pogodę ducha i entuzjazm. Ciężko znoszą nudę. Bywają przemądrzali i nieczuli, ale nie zdarza się im to zbyt często. Zdecydowanie bardziej wyraziste są ich zalety, takie jak spontaniczność, energiczność i umiejętność zapominania o przeszłości. Strzelce nie mają tendencji do rozdrapywania ran. Wolą iść do przodu i niestrudzenie cieszyć się życiem. To bardzo urocze znaki zodiaku i często po prostu dobrzy ludzie. Chcąc zainteresować sobą Strzelca, należy go uważnie słuchać i być zainteresowanym tym o czym mówi. Nie należy się jednak narzucać i rzucać górnolotnych słów. To ich przytłoczy. Strzelce nie lubią skrajności i przesadnych emocji.

To, że źle znoszą nudę, jest najbardziej problematyczne u tych definitywnie łatwych do polubienia znaków zodiaku. Czasem może prowadzić to do kłopotów, takich jak np. małżeńska zdrada. Nie jest to jednak reguła. Strzelce lubią eksperymentować, więc w łóżku wykazują się dużą kreatywnością. Lubią seks w nietypowych miejscach. To prawdziwe wolne ptaki i poszukiwacze przygód. Nigdy nie popadają w rutynę.

Kamieniem przynoszącym im szczęście jest topaz. Ten kamień szlachetny to nie jedyny sprzymierzeniec Strzelców. Ametyst również jest im przychylny. Jeśli chodzi o kraje, Strzelce porównywane są do Australii oraz Hiszpanii. Ich szczęśliwe kolory to ciemnozielony oraz purpurowy. Planeta, która nimi rządzi to Jowisz. Wymarzony zawód dla strzelca to praca w turystyce. Nie jest to znak przesadnie stesujący się, zatem doskonale poradzi sobie z utrzymaniem zwiedzających w ryzach, przy okazji zarazi ich także swoim entuzjazmem. Szczęśliwe rośliny dla Strzelców stanowią mniszek, dąb oraz ogórecznik.

Miłosny horoskop dla Strzelców – kariera, a uczucia

Miłosny horoskop dla Strzelców wieszczy, że obie strefy będą dla nich komfortowe. Nie będzie potrzeby wybierania między jedną, a drugą i chodzenia na kompromisy. Strzelce będą zatem z uśmiechem na ustach piąć się szczeblach kariery po to, by wieczorem wyskoczyć na siłownię ze swoim partnerem lub zrobić coś szalonego. Ich pogoda ducha dorównywać będzie tej za oknem. Oby lato było słoneczne. Chociaż nawet, jeśli nie, Strzelce znajdą pozytywy niemal w każdej sytuacji. To urodzeni optymiści. Nikt lepiej nie poprawia humoru innym ludziom jak właśnie Strzelce.

W kontekście kariery nie możemy zapominać o tym, że Strzelce tracą zapał do pracy w momencie, gdy ta przestaje stanowić dla nich wyzwanie lub zaczyna ich nudzić. Będą próbować dużej ilości rzeczy, by w końcu zdecydować się na to, co spełni ich oczekiwania. Są ambitne, ale nie rywalizujące. Znak ten idealnie nadaje się na przyjaciela. Można z nim się wyśmienicie bawić, a największe dramaty leczyć śmiechem.

Strzelce, a relacje z innymi

Strzelec to dusza towarzystwa. Szybko nawiązuje kontakty, jednak nie każdemu daje dostęp do swojego wnętrza. Na to trzeba sobie zasłużyć. Nie jest to jednak specjalnie trudne, przede wszystkim trzeba słuchać o jego zainteresowaniach i mieć poczucie humoru. Strzelce dogadują się bardzo dobrze z Wagami oraz innymi Strzelcami. Porozumienie odnajdą także z Wodnikami. Sytuacja robi się problematyczna w relacjach z Rakami oraz Koziorożcami. Relacje z Lwami są również dość kontrowersyjne. Zdarza się, że pomiędzy tymi znakami może narodzić się wielka przyjaźń, niestety możliwa jest również odwrotna sytuacja, czyli obustronna antypatia.

Strzelce w przyjaźni najbardziej cenią sobie wspólne przeżywanie przygód, humor oraz dzielenie się swoim czasem. Nie są konfliktowe. Nastawione na dobrą atmosferę, unikają konfliktów i wszelkich dramatów. Czują się nimi po prostu znudzone i zmęczone. Nie rozumieją nadto pamiętliwych ludzi. Strzelce docenią osoby, które podobnie jak one lubią aktywnie spędzać czas i nie przepadają za narzekaniem. To osoby, które lubią brać los w swoje ręce, zamiast czekać, aż manna z nieba spadnie. Odnajdują pozytywy niemal w każdej sytuacji. To godne podziwu.

Znane osoby spod znaku Strzelca

Do znanych Strzelców zaliczyć możemy:

  • Britney Spears (ur. 2 grudnia 1981) – amerykańska piosenkarka, niekwestionowana gwiazda muzyki pop.
  • Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) – amerykański aktor znany z takich filmów jak „Bękarty wojny” czy „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”.
  • Adam Małysz (ur. 3 grudnia 1977) – wybitny, polski skoczek narciarski, czterokrotny medalista olimpijski oraz czterokrotny mistrz świata w skokach narciarskich.
  • Nelly Furtado (ur. 2 grudnia 1978) – kanadyjska piosenkarka, znana z hitów takich jak „Maneater”, „Say It Right” czy „In God’s Hands”.