Nagranie umieszczone w internecie nie mieści się w głowie. 75-letni mężczyzna przebywający w domu opieki został we własnym łóżku brutalnie zaatakowany przez 20-letniego amatora boksu. Ciosy wymierzone były prosto w twarz i padały jeden za drugim. Wideo szybko obiegło media, a od pełnego szoku komentarza nie mógł się powstrzymać nawet Donald Trump.

Do brutalnego pobicia staruszka doszło w domu opieki w Detroit w Stanach Zjednoczonych. 20-latek sam wszystko sfilmował, a jego ojciec zdradził, że chłopak miewał pewne problemy psychiczne. Sprawą zajęła się policja.

Nagranie z pobicia w domu opieki

Nagranie jest wyjątkowo brutalne i wprawia w osłupienie. Nie mieści się w głowie, że ktoś w ogóle jest do czegoś takiego zdolny. Niedoszły bokser uczęszczał na zajęcia do Norwayne Boxing Gym, choć podobno nie był stałym bywalcem.

Nagranie przedstawia, jak mężczyzna zbliża się do leżącego w łóżku staruszka i zaczyna bić go po twarzy, z początku dość niepewnie, ale potem jakby nabierając wprawy w tym bestialskim czynie. Choć staruszek sporo przeszedł, zdarzenie nie zagraża jego życiu.

  1. Wokalistka Pięknych i młodych ostro skrytykowana. Na komunię córki założyła bieliznę, która rozzłościła fanów
  2. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  3. IMGW alarmuje mieszkańców 9 województw. Wydano ostrzeżenie pierwszego stopnia: ”zagrożenie zdrowia i życia”

Nagranie wywołało oburzenie

Policja szybko zareagowała, aresztując mężczyznę. Podobno miał on pewne problemy psychiczne, a do tego przebywał na kwarantannie. Nie zmienia to jednak faktu, że dopuścił się czegoś niewybaczalnego i poniesie tego konsekwencje.

Nagranie spotkało się z ogromnym oburzeniem. Jak podaje portal sport.radiozet.pl, od komentarza nie potrafił się wstrzymać także Donald Trump. Prezydent USA napisał:

– Czy można w to w ogóle uwierzyć? Czy to może być prawda? Gdzie jest ten dom opieki, jak czuje się ofiara?

Niestety, ludzkie okrucieństwo czy bezmyślność czasami nie mają granic. Inna sytuacja, w której również doszło do bezsensownej przemocy, miała miejsce w Polsce. Ofiarą tym razem było niewinne zwierzę. Po więcej odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nagranie
fot. twitter.com/@WorldBoxingNews

Mężczyzna sam wszystko sfilmował.

Ostrzegamy, że nagranie jest brutalne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś w kościołach odczytany zostanie list. Jego treść oburza nie tylko ateistów
  2. Może być niebezpiecznie. Załamanie pogody w 9 województwach. IMGW ostrzega: Będą burze z gradem, ulewy i wiatr
  3. Nie żyje wybitna postać. Smutne doniesienia o śmierci Stanisława Walczaka
  4. Rozpędzony radiowóz potracił kobietę. Matka sześciorga dzieci nie miała szans, tragiczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych
  5. Pamiętacie grę w bierki? Można było przepaść na długie godziny
  6. W ostatniej chwili odwołała ślub. Pod jej dom nagle podjechał samochód z przyczepioną kartką, przeczytała wiadomość i nie wytrzymała

źródło: sport.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułZenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość. Niestety, nic nie da się zrobić
Następny artykułPolska marka Kubota wspiera LGBT+
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.