Program „Chłopaki do wzięcia” nieustannie cieszy się sympatią telewidzów. Fani show bardzo stęsknili się za swoim ulubionym uczestnikiem – Bandziorkiem. Teraz Krzysiek pokazał się z odmienioną narzeczoną. Danusia nie przypomina już dawnej siebie.

Fani show Polsatu „Chłopaki do wzięcia” nie mogą narzekać na brak wrażeń. W najnowszym odcinku popularnego programu ponownie pojawił się niewidziany od dawna Bandziorek. Mężczyzna opowiedział, co zmieniło się w jego życiu i zaprezentował swoją piękną narzeczoną.

Danusia przeszła wielką metamorfozę. W odmienionej fryzurze w ogóle nie przypomina siebie. Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem uczestniczki programu Polsat Play.

„Chłopaki do wzięcia”: Danusia przeszła wielką przemianę

W najnowszym odcinku programu mieliśmy okazję po raz pierwszy od dawna zobaczyć, co słychać u jednego z ulubionych uczestników telewidzów – Bandziorka. Krzysiek nie ukrywa, że wpadł po uszy i na dobre zakochał się w swojej wybrance Danusi.

Widzowie od razu zauważyli, że para promienieje i jest naprawdę szczęśliwie zakochana. Uwagę zwraca również odmieniony wygląd Danusi, która w ogóle nie przypomina już dawnej siebie. Po sięgających do ramion kasztanowych włosach uczestniczki nie pozostał nawet ślad.

Teraz Danusia zaprezentowała się w kruczoczarnych długich lokach i zaskoczyła swoim wyglądem niejednego telewidza. Ukochana Bandziorka prezentuje się naprawdę dobrze, a do tego zaczęła nosić delikatny makijaż, w którym wygląda naprawdę promiennie.

Co więcej, zarówno na twarzy kobiety, jak i jej ukochanego nieustannie goszczą olbrzymie uśmiechy, które dodają im uroku.

„Chłopaki do wzięcia”: Czy Bandziorek i Danusia planują ślub?

Nie da się ukryć, że uczestnicy programu „Chłopaki do wzięcia” są w sobie prawdziwie zakochani. Nic więc dziwnego, że ich fani chcieliby wiedzieć, kiedy para w końcu zdecyduje się na uroczystość zaślubin.

Okazało się, że Danusia i Bandziorek nie zamierzają się spieszyć, ale wolą celebrować swój związek na tym etapie, na jakim jest on obecnie.

Zobacz zdjęcia:

Chłopaki do wzięcia Danusia
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
Chłopaki do wzięcia Danusia
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Zobacz fragment odcinka:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
      2. Marcin Hakiel pokazał twarz nowej partnerki. Mocna odpowiedź na związek Cichopek i Kurzajewskiego
      3. Wystąpił w pierwszej edycji Big Brothera, dziś ma 54 lata. Kiedy mówi, gdzie pracuje, ludzie myślą, że to żart

Źródło: telemagazyn.pl

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.