Nie żyje wielka i szanowana gwiazda muzyki. Wiadomość o śmierci artysty przekazał w rozmowie z mediami jego syn. To wielka strata dla wszystkich fanów twórczości piosenkarza. Piosenki wokalisty były znane na całym świecie i śpiewało je mnóstwo pokoleń. Swojego czasu jeden z hitów śpiewaka podbijał listy przebojów.

Każda śmierć jest swojego rodzaju tragedią, jednak kiedy odchodzi ktoś znany i szanowany, zalicza się ona do rangi najwyższej. Niestety tak się stało i tym razem. Nie żyje wielka gwiazda muzyki reggae i pop. Wiadomość o śmierci artysty przekazał w mediach jego syn.

Fani żegnają legendę muzyki

Piosenkarz, który podbił serca ogromnej ilości osób, odszedł na zawsze. W czasach swojej świetności jego hity znał każdy fan muzyki reggae oraz pop. W radiu i telewizji wielokrotnie odbywały się emisje piosenek i koncertów tego legendarnego piosenkarza. Po aktywności wielbicieli oraz liczbie wydanych albumów można wywnioskować, jak bardzo szanowanym był artystą.

Wyjątkowość jego muzyki dało się odczuć nawet poza granicami kraju, z którego pochodził. Ludzie zaczęli doceniać twórczość piosenkarza ze względu na reprezentowany styl oraz preferowany gatunek muzyki na Jamajce. Był pierwszym artystą, który został zaproszony do Kingston, by nagrać muzykę.

  1. „Godzina policyjna” w restauracjach i barach, spotkania ograniczone do 10 osób. Ogromne zmiany Berlinie
  2. Prowadząca „Dzień dobry TVN” pod ostrzałem. Internauci i widzowie nie wytrzymali, polała się fala krytyki
  3. Piotr: ”Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża”

Johnny Nash nie żyje. Odszedł w wieku 80 lat

O śmierci Johnny’ego Nasha poinformował jego syn John Nash III w rozmowie z amerykańskimi mediami. Artysta zmarł z przyczyn naturalnych w swoim domu w Houston:

Był wspaniałym ojcem i rodzinnym człowiekiem. Kochał ludzi i świat. Będzie go brakowało. Rodzina była dla niego wszystkim – cytuje słowa Johna Nasha III portal radiozet.pl.

Kariera Johnny’ego Nasha rozpoczęła się w 1957 roku, kiedy wydał piosenkę pt. A Teenagers Sings the Blues. Jednak największą sławę artyście przyniósł singiel I Can See Clearly Now, który w latach 70. podbijał listy przebojów na całym świecie. Popularność hitu była tak wielka, że sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych.

Johnny Nash zmarł w wieku 80 lat.

ZOBACZ WIDEO:

Johnny Nash, autor hitu I Can See Clearly Now nie żyje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał
  2. Nie żyje 5 osób. Wśród nich mogą być Polacy. Porażająca tragedia za polską granicą
  3. Czy na cmentarzu trzeba mieć maseczkę? Stanowcza odpowiedź ministra, dotyczy całej Polski
  4. Dagmara Kaźmierska jest już po ślubie? Pokazała zdjęcie z mężczyzną. ”Obrączka na palcu jest”
  5. Pilne: Wielkie zmiany w całej Polsce. „Trzeci poziom” w szpitalach jest kwestią dni
  6. Przepis Makłowicza na gołąbki przebija wszystkie inne. Syte danie zaskakuje farszem

Źródło: radiozet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl