Nie żyje wieloletni doradca prezydenta. Niestety, Polskę obiegły bardzo smutne wieści. Wiele osób pogrążyło się w smutku i żałobie. Jak poinformował Polsatnews.pl, wiceminister walczył z poważną chorobą. Posła pięknymi słowami pożegnała na Twitterze europosłanka Janina Ochojska. 

Niestety, Polskę obiegła niezmiernie smutna wiadomość. Nie żyje Henryk Wujec, opozycjonista z czasów PRL. Mężczyzna, zmarł w wieku 79 lat. Był działaczem Solidarności, współpracownikiem Komitetu Obrony Robotników, wieloletnim doradcą prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz wiceministrem rolnictwa. 

Nie żyje Henryk Wujec

15 sierpnia Polskę obiegły tragiczne informacje. Z samego rana Janina Ochojska przekazała smutne wieści dotyczące śmierci mężczyzny, który na zawsze pozostanie w pamięci wielu Polaków.

– Zmarł Henio Wujec. Wspaniały przyjaciel, przedobry człowiek, szlachetny i uczciwy do bólu. Społecznik z powołania i przyjaciel organizacji pozarządowych. Niewielu pamięta, że był z wykształcenia fizykiem. Pełnił wiele funkcji politycznych i społecznych. Odpoczywaj w pokoju, Heniu – napisała europosłanka. 

  1. Klamka zapadła, Sejm już podjął decyzję. Chodzi o miliony Polaków
  2. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność

Nie żyje wiceminister

Wieść o śmierci byłego wiceministra rolnictwa wstrząsnęła wieloma osobami. Henryk Wujec był współzałożycielem Unii Demokratycznej i Unii Wolności, a od 2010 roku pełnił funkcję doradcy prezydenta Bronisława Komorowskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 Nie żyje Henryk Wujec. Polskę obiegła bardzo smutna wiadomość. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz ona. Nie żyje Ewa Demarczyk
  2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
  3. Obierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
  4. Dawid Woliński pokazał mieszkanie, fanów zatkało. Przez jedną rzecz wylało się morze krytyki
  5. Kupił 1 cukinię i 1 pomidora. Gdy zobaczył cenę złapał się za głowę, niewyobrażalne ile musiał zapłacić

źródło: polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułKlamka zapadła, Sejm już podjął decyzję. Chodzi o miliony Polaków
Następny artykułSyn z ukrycia zrobił mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i aż się w niej zagotowało, wtedy usłyszała głos
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.