Dziś TVN24 przekazało przykrą wiadomość o śmierci reportera Rafała Poniatowskiego. Dziennikarz po kilkuletniej walce z nowotworem zmarł w wieku 48 lat. Czytając ostatni wpis, jaki pojawił się na jego profilu, ciężko powstrzymać łzy. 

Rafał Poniatowski ostatnie 20 lat swojego życia spędził w TVN i TVN24, relacjonując wydarzenia między innymi na łamach „Faktów”. 48-latek niestety odszedł przedwcześnie po walce z nowotworem. 

Rafał Poniatowski nie żyje 

Polskie media obiegła dziś przykra wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza Rafała Poniatowskiego. Reporter przez ostatnie lata pracował dla stacji TVN i TVN24 prezentując materiały z kraju i ze świata. 

Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że Rafał Poniatowski nie żyje. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi, ale również wieloma osobami z branży medialnej, a także widzami stacji TVN i TVN24. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Po tym, jak informacja o jego odejściu została przekazana, na profilu reportera pojawił się wpis, którego treść wzrusza do łez: 

– Kochamy Cię na zawsze… Nie wiemy jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi. Do zobaczenia. Justyna, Oliwsa i Krystian – napisały bliskie jego sercu osoby. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ludzie składali kondolencje rodzinie, pisali również o tym, jak wspaniałym dziennikarzem był Rafał Poniatowski. 

-Nie napiszę, że macie się trzymać. To nie jest możliwe. Nie napiszę, że wszystko będzie dobrze, bo nie będzie, jeszcze długo… Nie napiszę, że wiem, co czujecie, bo nie wiem. Wasze serce pękło na pół, Myślami jestem z Wami. Proszę przyjąć kondolencje… – skomentowała Marta Niewczas.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy najszczersze kondolencje. 

Zobacz zdjęcie: 

 

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: Fakt.pl, Twitter 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.