Bardzo przygnębiająca wiadomość pojawiła się na oficjalnym portalu internetowym podlaskiej policji. 23 czerwca zmarł kierownik Sekcji w Suwałkach Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Sebastian Duda. Miał zaledwie 43 lata. Nie są znane dokładne przyczyny takiego przebiegu zdarzeń, jednak wiadomo, że odszedł nagle. 

Podkomisarz Sebastian Duda był wieloletnim policjantem z bardzo bogatym doświadczeniem. Pozostawił rodzinę oraz przyjaciół, którzy dziś jednoczą się w smutku.

Nie żyje Sebastian Duda

Służbę policyjną rozpoczął w 1998 roku, a zdecydowaną większość swojej kariery zawodowej spędził na Podlasiu, gdzie też stawiał kroki, pnąc się ku wyższym szczeblom i stanowiskom.

Funkcję kierownika Sekcji w Suwałkach Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pełnił od 2017 roku. Koledzy, którzy poinformowali o śmierci Sebastiana Dudy, wyrazili swoje najszczersze kondolencje.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia – czytamy na oficjalnym portalu podlaskiej policji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Policjanci zapewniają, że był bardzo uśmiechniętym, otwartym na pomoc i życzliwym człowiekiem. Zawsze gotowy był także poświęcić swój czas dla innych obywateli. Kierownictwo i funkcjonariusze podlaskiej policji dodają, że będzie trwać w ich sercach na zawsze. Niestety nie jest to pierwsza przykra informacja, którą przekazujemy wam w na przestrzeni ostatnich dni.

Zobacz zdjęcie:

sebastian duda
fot. podlaska.policja.gov.pl

Zmarł policjant Sebastian Duda. Miał 43 lata.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jarosław Kuźniar przeszedł znaczną metamorfozę. Już nie wygląda tak, jak kiedyś
  2. Lewandowski nagle zabrał głos. Przekazał kibicom zdumiewającą wiadomość
  3. Dworczyk przekazał niebywałą wiadomość. Gorszych wieści nie mogliśmy się spodziewać

Źródło: podlaska.policja.gov.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl