Ojczym postanowił ukarać 5-letniego syna swojej partnerki. Powodem było przedwczesne otworzenie prezentów świątecznych. Bezduszny mężczyzna z premedytacją skatował chłopca. Przerażające zdjęcia ukazujące obrażenia na całym ciele ujawniła matka. Za swoje karygodne zachowanie facet zmuszony będzie ponieść najwyższą karę.

Najmłodsi członkowie rodziny słyną ze swojej ciekawości i chęci poznawania świata. Z kolei Boże Narodzenie o wiele bardziej od magicznego czasu spędzonego w gronie rodziny kojarzy im się z… prezentami. Pewien 5-latek za swoją ciekawość zmuszony był ponieść najwyższą karę. To, co zrobił mu ojczym, nigdy nie powinno mieć miejsca.

Ojczym skatował syna ukochanej

Bridgette Payne zamieszkująca Okmulgee w USA od 10 miesięcy związana była z 22-letnim Wesleyem McCollum’em. Kobieta prywatnie była matką dwójki wspaniałych dzieci. Nadmiar obowiązków, które na siebie wzięła, niekiedy zmuszały ją do pozastawiania pociech pod opieką ukochanego. Przekonana była, że są w tym czasie pod możliwie najlepszą opieką.

Wszystko zmieniło się, gdy pewnego grudniowego dnia wróciła wieczorem do domu. Standardowo zaraz po przekroczeniu progu mieszkania, ruszyła w stronę pokoju swojego 5-letniego synka Ayriana.

-Nic nie budziło moich podejrzeń do czasu, aż nie poszłam obudzić synka na kolację. Wtedy zobaczyłam, że jest cały posiniaczony. Nie potrafię opisać, jakie to uczucie widzieć swoje dziecko w takim stanie i nie wiedzieć, co się stało – wspomina kobieta.

Obrażenia widoczne były na całym ciele

To właśnie wtedy chłopiec przyznał, że ojczym go skrzywdził. Jego posiniaczone ciało sprawiło, że do jej oczu napłynęły łzy. Kobieta sprawę niezwłocznie zgłosiła na policję, a zdjęcia dokumentujące obrażenia chłopca wrzuciła do sieci.

W trakcie przesłuchania Wesley McCollum wyznał, że okładał go pasem po twarzy, ponieważ chciał nauczyć go dyscypliny i dać mu nauczkę, którą zapamięta do końca życia. Mężczyzna został aresztowany, a zarzuty znęcania się nad osobą nieletnią nie wróżą mu zbyt szybkiego powrotu na wolność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojczym
Facebook.com @Brad Mulcahy

Ojczym skatował 5-letniego chłopca.

Ojczym
Facebook.com @Brad Mulcahy

Powodem było przedwczesne otworzenie prezentów świątecznych.

Ojczym
Facebook.com @Brad Mulcahy

Obrażenia widoczne na całym ciele.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Źródło: lolmania.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.