Oscary 2019 już dzisiaj w nocy! Chociaż przygotowania do uroczystej gali zwykle trwają kilkanaście dni, to w historii gal oscarowych możemy znaleźć wiele skandali i nieoczekiwanych zdarzeń. Z tej okazji przypomnijmy największe wpadki gwiazd! 

Z pewnością z zapartym tchem oczekujecie na tegoroczne rozdanie Oskarów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was ranking największych wpadek z czerwonego dywanu. Jak myślicie, czym zaskoczą nas Oscary 2019? Rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej śledzi cały świat. Nic nie ujdzie uwadze fotografów i dziennikarzy, a wszelkie odstępstwa od normy są szczególnie dokumentowane, długo omawiane i komentowane. Przyjrzymy się niektórym z nich!

Oscary 2019: wpadki gwiazd

Niewłaściwa koperta

Jedna z wpadek zostanie zapamiętana na długo i bez wątpienia możemy przeszła do historii jako największa wpadka gal oskarowych. Chodzi oczywiście o pomyłkę, której dopuścili się  Warren Beatty i Faye Dunnaway i Warren Beatty. Otrzymali oni niewłaściwą kopertę i głosili, że statuetkę za najlepszy film zdobywa film La La Land, gdy prawdziwym zwycięzcą okazał się film Moonlight. 

Spektakularny upadek

Jennifer Lawrence doskonale wie, co zrobić, by przyciągnąć uwagę. Na gali w 2013 roku potknęła się na schodach i zaliczyła spektakularny upadek, gdy odbierała nagrodę za pierwszoplanową rolę. To nie był jedyny raz, gdy gwiazda była na świeczniku. Kilka lat po tym wydarzeniu postanowiła przemierzać salę Dolby Theatre w niekonwencjonalny sposób. Lawrence z podwiniętą sukienką i kieliszkiem wina w ręku przechodziła ponad fotelami. 

Odważna kreacja

Blanca Blanco na galę w 2017 roku zdecydowała się na odważną kreację z głębokim rozcięciem. Gdy pozowała do zdjęć i stawiała kolejne kroki na ściance, okazało się, że pokazała zdecydowanie za dużo. Myślicie, że czuła się zawstydzona? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

oscary 2019
instagram.com @theacademy

Największe wpadki w historii kina są szeroko komentowane i analizowane przez wiele tygodni. Do tej pory największe poruszenie wzbudziły pomylone koperty podczas nagrodzenia najlepszego filmu. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMąż Magdy Mołek ma bardzo poważną pracę. Czym się zajmuje?
Następny artykułCo studiowała Natalia Siwiec? Wykształcenie modelki robi wrażenie