Pierwszy taniec zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami. Panna młoda, której historię pragniemy dziś przedstawić, na parkiecie zaczęła krzyczeć i nie potrafiła opanować łez. Kiedy DJ przestał grać, była przekonana, że zrujnował ich najważniejszy występ w życiu. Aż trudno uwierzyć, w to, co wydarzyło się na tym weselu.

Ślub jest jednym z tych momentów, które w pamięci państwa młodych powinien pozostać do końca życia. W przypadku tej panny młodej z pewnością tak będzie. Jej ukochany zafundował jej niespodziankę, której nie zapomni nigdy. Jak nikt inny zna swoją wybrankę i dokładnie wie, w jaki sposób ją zaskoczyć!

Pierwszy taniec wywołał masę emocji

Brad i Melissa z ogromną niecierpliwością czekali na swój pierwszy taniec. Utwór, który wybrali to ulubiona piosenka Panny młodej Like There’s No Yesterday Marka Willsa.

Pierwszy taniec
Screen z filmiku YouTube

Pierwszy taniec sprawił, że Panna młoda nie mogła powstrzymać łez. 

Kiedy wyszli na parkiet, a z głośników rozbrzmiały pierwsze dźwięki znanej kompozycji… DJ niespodziewanie przestał grać. Mężczyzna stojący za konsolą przeprosił państwa młodych i wszystkich gości zgromadzonych na sali za swoje niedopatrzenie. Postanowił więc, że niedokończony utwór zagra raz jeszcze. Kiedy piosenka rozpoczęła się od nowa, zakochani ponownie przystąpili do tańca. Nie chcieli, by drobne niedociągnięcia i wpadki zniszczyły ich najpiękniejszy dzień w życiu. W pewnym momencie kobieta spojrzała na scenę i nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Panna młoda zaczęła krzyczeć, a do jej oczu napłynęły łzy

– O mój Boże! – tylko te słowa wykrzyczała roztrzęsiona Melissa.

Właśnie wtedy na scenie ujrzała śpiewającego dla niej Marka Willsa. Pan młody pragnął, by jego ukochana ten dzień zapamiętała do końca życia. W związku z tym poprosił artystę o występ na ich weselu. Kiedy filmik dokumentujący reakcję Panny młodej pojawił się w sieci, Internauci byli zachwyceni pomysłowością Brada. Pierwszy taniec w ich wykonaniu bez wątpienia przejdzie do historii!

ZOBACZ WZRUSZAJĄCY FILMIK Z UDZIAŁEM PANNY MŁODEJ:

 Panna młoda swój pierwszy taniec zapamięta na resztę życia.

Pierwszy naniec
Fot. Screen z filmiku YouTube

Panna młoda nie była w stanie opanować łez!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Znana aktorka walczy z rakiem. Na aukcję przekazała swój kultowy strój, kwota zwala z nóg
  3. Anna Lewandowska jest w ciąży! Robert Lewandowski ogłosił radosną nowinę podczas meczu
  4. Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w ”The Voice of Poland”. Będziecie zaskoczeni
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułSTAR WARS™ x LEVI’S®. Kolekcja zainspirowana bardzo odległą galaktyką…
Następny artykułWyciekło nagranie, na którym Eminem pochwala pobicie Rihanny. „Też bym ją lał”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.