Ciąża Anny Lewandowskiej to powód do świętowania dla całego kraju! Po raz kolejny miliony Polaków z niecierpliwością oczekują na kolejne słowa najbardziej rozchwytywanej pary polskiego show-biznesu. Na razie nie znamy szczegółów, a jedynie to, co fanom podczas meczu zdradził o stanie żony Robert Lewandowski. 

Anna i Robert Lewandowski po raz pierwszy rodzicami zostali w maju 2017 roku, kiedy na świat przyszła Klara. Rodzice z radością dzielili się wszystkimi pięknymi chwilami, jakie płyną z posiadania dziecka. Teraz okazuje się, że ta radość zostaną dana im po raz kolejny, co zasugerował fanom Robert Lewandowski podczas meczu!

Anna Lewandowska w ciąży!

Żona Roberta Lewandowskiego nigdy nie ukrywała, że chciałaby powiększyć rodzinę. Ich córeczka Klara jest kochanym dzieckiem, ale mała jest pełna energii i jej rodzice nie wyobrażali sobie, żeby mała miała wychowywać się bez rodzeństwa. Jak się okazuje, nie będzie musiała!

ciąża
instagram.com/annalewandowskahpba

Podekscytowany tata już na meczu podzielił się dobrą nowiną!

Nowinę światu ogłosił podekscytowany tata, po strzeleniu bramki w 69. minucie rozgrywanego dzisiaj meczu w Lidze Mistrzów. Po bramce Robert Lewandowski pokazał tzw. cieszynkę, czyli symbol radości po zdobytym golu. Pokazał ją w szczególny sposób, wkładając pod koszulkę piłkę, a do ust wsadzając kciuk. Fani od razu zrozumieli, co ma na myśli! 

Ciąża Anny Lewandowskiej

Po tym, jak sportowiec zasugerował fanom, że jego żona jest w ciąży,  te podejrzenia potwierdziła była polska tyczkarka Monika Pyrek. Kobieta napisała na swoim Twitterze:

— Tata już ogłosił światu super nowinę! Gratulacje kochani! Z dwójką raźniej. 

Jak widać, druga ciąża Anny Lewandowskiej przynosi wszystkim dużo szczęścia. Z pewnością również fani będą zachwyceni, mogąc śledzić kolejną podróż do macierzyństwa żony piłkarza. Zadowolona pewnie będzie również mała Klara, która już niedługo będzie miało towarzystwo do zabawy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie ukrywała, że druga ciąża to jej marzenie.

ciąża
instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowscy będą rodzicami po raz drugi!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Znana aktorka opowiedziała o uzależnieniu: „Od 20 lat jestem czysta”
  3. Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w ”The Voice of Poland”. Będziecie zaskoczeni
  4. Eurowizja Junior już wkrótce! Jakie szanse na zwycięstwo ma Viki Gabor?
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

źródła: sport.pl, pudelek.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego