Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Ciąża

Ciąża

Załamana kobieta z nadwagą, męski brzuch z nadwagą
08.05.2024 19:37 "Sam ma wielki brzuch, a mi mówi, że jestem gruba. To zamknęło mu gę*e"

Sylwia i Maciek zawsze marzyli o dużej rodzinie, ale nie przewidzieli wszystkich konsekwencji, które będą się za nią ciągnąć. Ciało kobiety od lat nie wyglądało tak, jak za czasów trenowania lekkoatletyki. Mąż nie szczędził jej przykrych słów w związku ze zbędnymi kilogramami. Hipokryzja sięgała zenitu, bowiem sam wyhodował sobie pokaźny brzuszek. Wreszcie Sylwia nie wytrzymała i powiedziała, co o tym myśli.

Ksiądz Sebastian Picur, kobieta w ciąży
28.03.2024 12:37 „To nie jest grzechem". Ksiądz odpowiada na kontrowersyjne pytanie

Wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych, także księża starają się docierać w ten sposób do wiernych. Niektórzy duchowni są bardzo aktywni w sieci, gdzie chętnie odpowiadają na wątpliwości parafian z całej Polski. Tym razem ksiądz Sebastian Picur postanowił sprostować informacje wygłaszane przez pewną tiktokerkę. 

teściowa syn synowa tabletki antykoncepcyjne
02.03.2024 07:42 Darła koty z teściową. Nie wiedziała, że seniorka miała plan

Relacja Andżeliki i Renaty nie należała do najlepszych. Teściowej nie odpowiadał feministyczny światopogląd jej synowej. Jak to tak, żeby kobieta nie chciała zajmować się domem i mężem? No i powiedziała, że nie planuje urodzić jej wnuków! Niedoczekanie. Na szczęście pojawiła się okazja na to, aby nadrobić stracony czas.

ciąża
05.02.2023 18:47 Nie żyje 21-latka w ciąży. Koszmar w wielkopolskiej przychodni, przekazano mrożące szczegóły

Do niewyobrażalnej wręcz tragedii doszło 2. lutego w Osieku nad Notecią, który położony jest w Wielkopolsce. 21-letnia, ciężarna mieszkanka tego miasta nagle zmarła. Na nic zdała się udzielona pomoc świadków i ratowników.Wydawało się, że dziewczyna ma przed sobą jeszcze całe życie. Podobnie jak jej pociecha. Nie będzie dane im go przeżyć.

imię
17.10.2021 23:38 36-letni Bartek szczerze o swojej relacji z żoną: „Zdradzałem żonę na prawo i lewo. Byłem jej wierny, dopóki nie zaszła w ciążę”

Historia tego mężczyzny to najlepszy przykład na to, że zdrada w związku jest czymś haniebnym i może zranić wiele osób. Bartek opowiedział, jaką nauczkę dał mu los po tym, jak zdradzał swoją żonę, kiedy ta była w ciąży. Mężczyzna opowiedział swoją historię na portalu Polki.pl. Opisał, jak zakochał się w koleżance z biura, „dał się usidlić” i ożenił się z nią, a pomimo wcześniejszego hulaszczego trybu życia, po ślubie był wierny. Do czasu. Kiedy jego żona Aneta zaszła w ciążę, przestała go podniecać. A on zaczął szukać rozrywek poza domem. Nie przypuszczał, że skończy się to źle nie tylko dla niego, ale i dla jego nienarodzonego syna.

mąż
23.11.2020 14:45 Popularna blogerka zdradziła męża z pasierbem, którego wspólnie wychowywali. Jednak czekały na niego jeszcze gorsze wieści

Zdradzony mąż został podwójnie skrzywdzony. Nie dość, że żona złamała mu serce, to jeszcze kobieta zostawiła go dla jego młodszego pasierba, którego wspólnie wychowywali. Jednak na zranionego mężczyznę miały czekać jeszcze gorsze wieści. Jakiś czas temu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Marina ogłosiła, że jest w ciąży ze swoim 20-letnik kochankiem, jego synem. O wszystkim donosi The Sun. Popularna blogerka zdradziła swojego męża z pasierbem. Teraz 35-latka ogłosiła, że razem ze swoim byłym wychowankiem spodziewają się dziecka.