Ciało Piotra Woźniaka-Staraka najprawdopodobniej zostało odnalezione. Tą sprawą przez ostatnie dni żyła cała Polska, a dziś może potwierdzić się najczarniejszy scenariusz. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione, o czym poinformował wiceszef MSWiA, Jarosław Zieliński — Potwierdziły się najgorsze obawy – napisał na Twitterze. 

Dziś miał odbyć się piąty dzień poszukiwań producenta, jednak wszystko wskazuje na to, że spełniły się najstraszniejsze obawy. Ciało Piotra Woźniaka-Staraka został prawdopodobnie odnalezione, o czym poinformował wiceszef MSWiA, złożył także wyrazy współczucia dla rodziny producenta. 

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnalezione

Piotr Wożniak-Starak zaginał w nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno. Od niedzielnego poranka trwała zorganizowana akcja poszukiwawcza, a wszystko wskazuje na to, że już dziś się zakończy. Wiceszef MSWiA w rozmowie z Polską Agencją Prasową poinformował, że prawdopodobnie ciało Piotra Wożniaka-Staraka zostało odnalezione. Polityk złożył także wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół producenta na Twitterze. 

Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym – napisał na Twitterze wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

Oficjalny komunikat prokuratury

Prokuratura długo zwlekała z jakimikolwiek konkretnymi informacjami dotyczącymi ciała Piotra Woźniaka-Staraka. W ostatniej chwili pojawił się oficjalny komunikat z ich strony. Okazuje się, że ciało musi zostać dokładnie zidentyfikowane.

-Dzisiaj w godzinach rannych grupa płetwonurków w jeziorze Kisajno zlokalizowało ciało nieustalonej osoby. Aktualnie z udziałem prokuratora i Policji będą przeprowadzane czynności zmierzające do identyfikacji zwłok- brzmi oświadczenie prokuratury. 

Jak doszło do wypadku Piotra Woźniaka-Staraka?

Przypomnijmy, że w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno doszło do wypadku motorówki, na której pływał Piotr Woźniak-Starak wraz z 27-letnią tajemniczą kobietą. W niedzielę około godziny 3:30 nad ranem policja została poinformowana o porzuconej motorówce na środku jeziora. Z informacji, jakie do tej pory udało się uzyskać śledczym, wynika, że podczas skrętu Piotr Woźniak-Starak wraz z towarzyszącą mu kobietą wypadli za burtę. Kobiecie udało się dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu. 

Na miejscu pracowali policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa, ratownicy MOPR-u z Giżycka, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku, ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gdyni oraz prywatni nurkowie i detektywi zatrudnieni przez rodzinę. Super Express wczoraj wyjawił, że w okolicy śruby motorówki znaleziono ludzkie włosy, jednak nie potwierdzono, czy należały one do Piotra Woźniaka-Staraka.

Jak do tej pory jedynie wiceszef MSWiA zdecydował się skomentować sprawę, jednak wciąż czekamy na kolejne doniesienia w tej sprawie. 

Piotr Woźniak-Starak był pasierbem Jerzego Staraka, jednego z najbogatszych polaków, a także mężem prezenterki TVN: Agnieszki Woźniak-Starak.

Jeżeli straszne informacje okażą się prawdziwe, Redakcja Lelum pragnie złożyć najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka
fot. screen YouTube Uwaga! TVN

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia.

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka
instagram.com/aga_wozniak_starak

Pod koniec 2014 roku związał się Agnieszką Szulim. 

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka
instagram.com/aga_wozniak_starak

Pobrali się we wrześniu 2016 roku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące Polaków straci rentę. Rząd zaostrza przepisy
  2. Piotr Woźiak-Starak nadal poszukiwany. Super Express „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  3. Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu
  4. Nie żyje scenarzysta serialu ”Złotopolscy”. Jan Purzycki miał 71 lat
  5. Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
  6. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce
  7. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić