W Dallas doszło do makabrycznych scen. Sobotniej nocy elektroniczna niania umieszczona w pokoju Cash’a Gernona i jego brata bliźniaka Cartera zarejestrowała porwanie pierwszego z wymienionych. Po chłopca przyszedł młody mężczyzna, który wyniósł go z mieszkania, później rozegrał się prawdziwy koszmar. 

Elektroniczna niania zarejestrowała dramatyczne sceny, które miały miejsce w sobotę. 4-letni chłopiec został porwany. Nad ranem nieopodal domu znaleziono jego ciało. 

Dramat w Dallas

Sobotniej nocy Cash Gernon i jego brat Carter spali w łóżku tak, jak zazwyczaj. W pewnym momencie do ich pokoju wszedł zakapturzony mężczyzna. Nieznajomy podszedł do łóżeczka chłopców i stał nad nimi jakiś czas. 

Mijały kolejne minuty, aż w końcu mężczyzna wyciągnął Cash’a z łóżka i wyniósł go z pokoju. Całe zdarzenie zarejestrowała elektroniczna niania ukryta na półce.

Następnego dnia nad ranem ciało 4-letniego Cash’a zostało znalezione niedaleko domu. Jak podaje Daily Mail martwy 4-latek miał na ciele kilka ran kłutych. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

W momencie porwania chłopiec miał przebywać pod opieką Moniki Sherrod, byłej partnerki ojca chłopców. Kobieta bez namysłu rozpoznała napastnika na nagraniu, twierdząc, że jest to 18-letni Darriynn Brown – brat przyjaciela jej syna. 

Na nagraniu widać, że mężczyzna po jakimś czasie wrócił do pokoju chłopców tak, jakby chciał zabrać też drugiego bliźniaka. Jednak po namyśle rezygnuje i opuszcza mieszkanie. Nie wiadomo, co kierowało mężczyzną. 

Z informacji przekazanych przez portal o2.pl, wynika, że drugi z chłopców został przekazany matce. Wciąż nie wiadomo, co dzieje się z ojcem bliźniaków. 

Zobacz wideo: 

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: Daily Mail, o2.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.