Zbliża się Wszystkich Świętych. Wielu Polaków wyruszy wtedy na groby swoich bliskich. Dlatego tak ważną kwestią jest, jaka pogoda będzie 1 listopada. Czy będziemy mogli liczyć na słońce?

Prognoza pogody na 1 listopada 2021 roku dla wielu osób może być zaskakująca. Nietypowe dla listopada będą zwłaszcza temperatury.

Pogoda na Wszystkich Świętych 2021

Niestety w tym roku na 1 listopada szanse na słoneczną pogodę są niewielkie. Możliwe są nie tylko chmury, ale i przelotne opady.

Wiele osób ucieszą za to zaskakująco wysokie temperatury – w niektórych miejscach Polski termometry mogą pokazać nawet 14 stopni Celsjusza.

O ile w niedzielę 31 października w całym kraju powinno być raczej pogodnie, z temperaturami od 11 stopni na Podlasiu do 14 stopni na południu, o tyle w poniedziałek pogoda ulegnie lekkiemu załamaniu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

1 listopada opady możliwe na północy kraju, a w centralnej i zachodniej Polsce pojawią się gęste chmury. Przejaśnienia możliwe będą jedynie na południu i wschodzie Polski.

Temperatury będą za to całkiem łaskawe dla Polaków. Najchłodniej będzie na Podlasiu (około 10 stopni Celsjusza), najcieplej we Wrocławiu (14 stopni).

Pogoda utrzyma się do 2 listopada: temperatura i zachmurzenie nie ulegną zmianie, powinno za to przestać padać.

Źródło: pogoda.interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Komunikat Adama Niedzielskiego. Powiedział, co czeka nas w listopadzie i grudniu
    2. Przykry komunikat policji przed „Wszystkich Świętych” ws. cmentarzy
    3. Jak rozpoznać, że zbliża się śmierć? Organizm umierającego wysyła sygnały