Polacy mogą pojechać do kolejnego europejskiego kraju. Została otwarta specjalna trasa przewoźnika autokarowego Sindbad, który poinformował, że uruchamia przejazdy na trasie Polska- Wielka Brytania-Polska. Na razie podróż jest możliwa zaledwie do kilku miejscowości, jednak przewoźnik nie wyklucza, że w przyszłości będą uruchomione kolejne przystanki. By odbyć podróż, należy przestrzegać odpowiednich zasad.

Polacy od 9 maja mogą podróżować do Wielkiej Brytanii liniami autokarowymi Sindbad. Firma poinformowała o otwarciu trasy na swojej stronie internetowej. Każdy przejazd musi odbywać się w rygorystycznych warunkach higienicznych.

Polacy mogą pojechać do Wielkiej Brytanii

Do tej pory firma Sindbad uruchomiła też przejazdy do Niemiec. Docelowe miasta to między innymi Stuttgart, Berlin czy Luksemburg. Łącznie przewoźnik oferuje przejazd do 61 niemieckich miast. Od 9 maja możemy już podróżować do Wielkiej Brytanii. Na razie przewidywane przystanki to Londyn, Birmingham, Leeds, Manchester czy Northampton i inne.

Przewoźnik informuje, że w najbliższych dniach przewiduje otwarcie kolejnych tras do Francji, Holandii i Belgii. Uruchomienie nowych tras jest odpowiedzią na potrzeby klientów firmy. Na stronie internetowej przewoźnika czytamy:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– W związku z rosnącym zainteresowaniem połączeniami do i z Wielkiej Brytanii, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu w maju linii Polska-Wielka Brytania-Polska.

  1. Latami bezskutecznie starała się o dziecko. Zdecydowała się na adopcję, chwilę później otrzymała wiadomość, która zwaliła ją z nóg
  2. Ministerstwo Zdrowia od jutra wprowadza wielkie zmiany. Obowiązkowe testy na koronawirusa, ale tylko dla osób na kwarantannie
  3. Anna Mucha na początku kariery. Mamy zdjęcia sprzed 30 lat, podobna?

Podróż z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Przewoźnik ma obowiązek sprzedać nie więcej niż połowę miejsc w autokarze. Wszyscy podróżujący są zobowiązani do przestrzegania obowiązku utrzymania dystansu minimum dwóch metrów i noszenia podczas podróży maseczek lub przyłbic.

Przewozy do Wielkiej Brytanii odbywają się cyklicznie w poniedziałki, środy i soboty. Na stronie przewoźnika można znaleźć dokładny rozkład jazdy i polskie miasta, z których autokary będą wyruszać w trasę. Po każdym kursie pojazdy przymusowo muszą przejść dezynfekcję, a po powrocie do bazy, ozonowanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polacy
fot. materiały prasowe, sindbad.pl

Sindbad wyraził nadzieję, że wkrótce zostaną otwarte kolejne przystanki w europejskich miastach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  2. Szumowski zdradził, na jakim etapie pandemii jest Polska. Jego słowa zadziwiają
  3. Quiz wiedzy o ”Czterech pancernych i psie”. Tylko prawdziwi fani mają 7/7
  4. Wakacje za granicą. Które kraje być może uda się odwiedzić latem?
  5. Czyim synem jest Conan? Dagmara Kaźmierska unika tematu byłego partnera
  6. Premier właśnie podpisał nowe rozporządzenie, dotyczące ograniczeń w przemieszczaniu. Niestety, w najbliższym czasie nie zaplanujecie podróży za granicę

źródło: biznesinfo.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl