Polsat zaskoczył widzów w ostatniej chwili. Ta historyczna decyzja może na nowo zdefiniować wydarzenia kulturalne, które z powodu pandemii koronawirusa zostały odwołane. Telewizja pokaże na żywo koncert Polsat Festiwal Giganci w Sopocie oraz kabareton Sopocki Hit Kabaretowy w pustej Operze Leśnej w Sopocie. Tego jeszcze nie było!

Polsat przygotował dla swoich widzów niezwykłą niespodziankę i postanowił zorganizować relacje na żywo dwóch dużych wydarzeń, które odbędą się w Operze Leśnej (powstałej w 1909 roku) w Sopocie bez udziału widowni. 

Polsat: największe hity zaśpiewają najlepsi artyści

W Polsce jak i na świecie został wprowadzony zakaz organizacji wszelkich imprez masowych. Na bieżąco odwoływane są koncerty czy największe festiwale. Część z nich została jednak przeniesiona na późniejszy termin.

Jak informuje Interia, tak też stało się z Polsat SuperHit Festiwal 2020, który miał odbyć się w dniach 22-24 maja. Stacja Polsat postanowiła jednak zaskoczyć swoich widzów po raz kolejny: 

-Specjalnie dla naszych widzów, prosto z Opery Leśnej, swoje największe hity zaśpiewają najlepsi artyści polskiej sceny muzycznej. Wspólnie uczcimy trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wspominając jego cudowny głos, który tyle razy rozbrzmiewał na sopockiej scenie – poinformowali organizatorzy.

  1. Gwiazda TVP jest w ciąży. Ukrywała ją przez długi czas, gratulacje płyną z całej Polski
  2. Marta Kaczyńska przekazała bardzo ważną wiadomość. Chodzi o ciążę, od teraz wiele się ziemni w życiu każdej Polki
  3. Wyszło na jaw, jaki naprawdę jest Michał Szpak. Jego przyjaciółka wygadała wszystko

Sopocki Hit Kabaretowy w pustej Operze Leśnej

Mimo że Polsat SuperHit Festiwal 2020 nie odbędzie się w tym roku, stacja Polsat zapowiedziała, że Polsat Festiwal Giganci w Sopocie oraz kabareton Sopocki Hit Kabaretowy zostaną wyemitowane na żywo. 

Pierwszy z nich zobaczymy już 23 maja. Wydarzenie będzie odbywać się bez udziału widowni w Operze Leśnej nad morzem. Program poprowadzi Krzysztof Ibisz, a wystąpią takie gwiazdy jak Beata Kozidrak czy Agnieszka Chylińska. Maraton kabaretowy natomiast, będzie można obejrzeć 24 maja. O tym kiedy wrócą festiwale, poinformowało niedawno WHO. Co o tym myślicie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiek
Fot. screen YouTube @
Lekko Nie Będzie

Krzysztof Ibisz poprowadzi wydarzenia.

polsat
Fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Polsat zaskoczył swoich widzów.

polsat
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS 27.06.2015 Sabat Czarownic N/Z:Beata Kozidrak, Katarzyna Kasia corka Pietras

Wydarzenia odbędą się bez udziału widowni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej strony
  2. Niewiarygodne odkrycie w Dolinie Śmierci. Ostatni raz był widziany 68 lat temu
  3. Tylko 3 składniki, a niebo w gębie murowane. Trik na prawdziwe, włoskie spaghetti
  4. Królowe Życia: ostre spięcie Dagmary i Conana. Królowa nie wytrzymała, syn usłyszał wyjątkowo mocne słowa
  5. Porzucona suczka zobaczyła swoich właścicieli w schronisku. Była pewna, że przyszli po nią, niestety
  6. Bardzo niepokojące informacje od ministra Szumowskiego. Chodzi o szczyt epidemii

Źródło: muzyka.interia.pl

Poprzedni artykułMężczyzna przekopywał ogródek. Nagle natknął się na coś dziwnego, policja po chwili pojawiła się na miejscu
Następny artykułShine bright like a diamod – zabłyśnij z marką Kabos
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.