Polsat przekazał fatalne informacje. W Polsce sytuacja jest bardzo dynamiczna i jak się okazuje, szczególnie dziś musimy przygotować się na ogromne zmiany. Niestety, wiele osób może odczuć je na własnej skórze. Po ostatnich tygodniach końcówka sierpnia przyniosła niespodziewany zwrot akcji i wiele wskazuje na to, że tak już zostanie.

Jak zapowiedział Polsat, poniedziałek 17 sierpnia przyniesie gwałtowne zmiany. Choć wydaje się, że dzień będzie można zaliczyć do słonecznych i pogodnych, nic bardziej mylnego. Miejscami może być bardzo niebezpiecznie. Polacy, po fali upałów, pora przygotować się na nagłe załamanie pogody. 

Polsat: burze z gradem 

Opady i burze wystąpią w znacznej części kraju. Jak się okazuje, ominą jedynie północne regiony Polski. I choć upalne dni już za nami, sytuacja pogodowa będzie dla wielu bardzo ciężka. Dodatkowo, w poniedziałek 17 sierpnia będzie naprawdę niebezpiecznie

Choć deszcze mają być przelotne, lokalnie będzie towarzyszył im opad gradu o średnicy do 3 centymetrów, a także silne porywy wiatru do 90 kilometrów na godzinę. Niestety, tak silne i nagłe zmiany wielu z nas odczuje na własnej skórze.

  1. Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające
  2. Gwiazda „Na Wspólnej” otarła się o śmierć, niespodziewanie zasłabła na planie serialu. „Przez kilka godzin żyłam na sztucznym sercu”

Polsat. Pogoda dla Polski

Jak informuje Polsat, pora pożegnać się z upałami, choć nie oznacza to, że temperatura na termometrach diametralnie spadnie. W całej Polsce powinniśmy spodziewać się od 24 do 26 stopni Celsjusza. Na południu do 27. Niestety, będzie parno i duszno.

Taka zamiana pogody to również problem dla meteopatów. W poniedziałek 17 sierpnia ciśnienie będzie powoli spadać i choć warunki biometeorologiczne początkowo będą sprzyjające, to pogorszą się podczas opadów. Meteopaci dziś w szczególności mogą odczuć bóle głowy, senność i rozkojarzenie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Polacy muszą przygotować się na nagłe załamanie pogody. Jak się okazuje, nastąpi ono już dziś. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję
  2. Matka wyrzuciła noworodka przez okno. Wstrząsające doniesienia z polskiej wsi
  3. Sylwia Bomba pokazała zdjęcie męża z córeczką. Zostali okropnie obrażeni, kobieta nie wytrzymała
  4. Żona zgubiła pierścionek od ukochanego męża. 7 lat po jego śmierci synowa dokonała niesamowitego odkrycia
  5. Ekspresowe racuchy z jabłkami. Niebiański smak dzieciństwa, przepis jak za dawnych lat

źródło: Polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułGwiazda TVN ostro o Agacie Dudzie. Uderzyła w jej najsłabszy punkt
Następny artykułDominika Gwit w bikini. Gorące zdjęcia aktorki trafiły do sieci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.