Polsat, według niektórych widzów, posunął się za daleko. Na antenie padło o jedno słowo za dużo i teraz odbiorcy domagają się przeprosin. Są wściekli, chcą, żeby stacja podjęła konkretne działania w tym kierunku. – Takie zachowania trzeba krytykować – czytamy w jednym z komentarzy. Zdaniem wielu, zostały przekroczone wszelkie granice. Padły poważne oskarżenia.

Na antenie Polsatu doszło do porażających scen, w których trakcie padały niewybredne słowa. Grupa odbiorców uznała, że stacja przesadziła, teraz domagają się oficjalnych przeprosin. Wysłali już do nich informację.

Polsat: porażające słowa na antenie

Na jednej z grup na Facebooku zauważono nieco kontrowersyjne działania Polsatu i postawiono je skrytykować. Chodzi o wulgarne słowa oraz zachowanie jednej z kobiet, która bierze udział w popularnym programie tej stacji.

Konkretniej – w ostatnim wyemitowany odcinku programu Love Island – wyspa miłości jedna z uczestniczek określiła inną kobietę, biorącą udział w programie, sz*atą. Polsat pozwolił sobie na wyemitowanie takiego obraźliwego zachowania oraz dodał je na swoje oficjalne konto m.in. na Instagramie. Jedna z kobiet na Facebooku nie zgadza się na takie zachowania oraz propagowanie nienawiści. Dodała specjalny wpis, w którym napisała, co o tym myśli.

  1. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel
  2. Straszne nagranie wyciekło do sieci. Szedł po plaży z kijem i odbierał życie bezdomnym psom
  3. Pilny komunikat Ministra Zdrowia. Zabrał głos w sprawie obostrzeń, powiedział jak naprawdę wygląda sytuacja w Polsce

Uczestniczka powinna przeprosić a stacja usunąć szkodliwy wpis

Autorka wpisu, który zamieściła na jednej z grup, ma dla stacji do zaproponowania konkretne działania. We wpisie na Facebooku krótko opisała, co się właściwie stało.

W odcinku Love Island jedna z uczestniczek nazwała drugą sz*atą i ladacznicą. Polsat nie dość, że to wyemitował, to jeszcze radośnie wstawia pod zdjęciem na oficjalnym profilu hasztag z jej obrzydliwym tekstem (chodzi o hasztag, którego treść mówi: Sz*atą dziury nie załatasz – dop. red.) napisano.

Dalej napisała, że uczestniczka powinna przeprosić, a Polsat usunąć szkodliwy hasztag.

– Uczestniczka, moim zdaniem, powinna przeprosić, a Polsat powinien usunąć ten obrzydliwy hasztag spod zdjęcia. Nie powinniśmy zgadzać się na takie słownictwo […] takie zachowania trzeba krytykować. Informacja poszła też do Polsatu […] – dodają dalej we wpisie.

Popieracie jej żądania? Inni widzowie wydają się być równie zniesmaczeni, co autorka wpisu. Zobacz niżej ich komentarze.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Pod postem widnieje szokujący hasztag.

 

polsat
fot. instagram.com/loveislandwyspamilosci

Inni komentujący wydają się zgadzać z autorką wpisu.

polsat
fot. instagram.com/loveislandwyspamilosci

Są zniesmaczeni i wściekli na twórców programu oraz osoby za to odpowiedzialne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykre
  2. Wielki cios dla enoturystyki. Płoną ogromne obszary za granicą
  3. Pamiętacie cieniutkie wafle? Dzieci uwielbiały andruty
  4. Przekazano niepokojące informacje, Polacy muszą być w gotowości. Wszystko zacznie się już za kilka godzin, przestrzegają przed niebezpieczeństwem
  5. Cała Polska żegna wybitnego mężczyznę. Niestety, właśnie potwierdzono najgorsze informacje, łzy same cisną się do oczu
  6. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni

Źródła: facebook.com, instagram.com

 

Poprzedni artykułCzy w każdym polskim domu powinna znajdować się broń?
Następny artykułUczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.