Przedawkowanie okazało się bezpośrednią przyczyną śmierci uwielbianego na całym świecie aktora telewizyjnego. Policja wszczęła śledztwo, zaraz po tym, jak odnaleziony został martwy na kanapie we własnym mieszkaniu. Gwiazdor miał zaledwie 60 lat.

2 listopada 2019 roku media obiegła przykra informacja o nagłej śmierci jednego z uwielbianych i cenionych na całym świecie aktorów telewizyjnych. Po wielu tygodniach oczekiwań opublikowany został raport, dotyczący przyczyny śmierci mężczyzny. Badania toksykologiczne jasno wskazują na zatrucie substancjami psychoaktywnymi.

Przedawkowanie było przyczyną śmierci aktora

Brian Tarantina, aktor znanego serialu Wspaniała pani Maisel, 2 listopada znaleziony został leżący na kanapie we własnym mieszkaniu.  Lekarze, którzy przybyli na miejsce stwierdzili zgon, a policja niemalże natychmiast wszczęła śledztwo w sprawie nagłej śmierci aktora. 

Portal TMZ donosi, że 17 grudnia opublikowany został raport, odnoszący się do bezpośredniej przyczyny śmierci Briana Tarantina. Okazało się, że mężczyzna zmarł z powodu ostrego zatrucia spowodowanego połączeniem ze sobą kilku rodzajów narkotyków. W organizmie mężczyzny znajdowała się m.in. fentanyl, heroina, kokaina, i diazepam, znany jako Valium.

Kim był Brian Tarantina?

Mężczyzna urodził się 27 marca 1959 roku w Nowym Jorku. Widywany był nie tylko w serialach telewizyjnych, ale również na deskach teatru. Najpopularniejsze produkcje z jego udziałem to Drabina Jakubowa lub Utalentowany pan Ripley.

Jednym z najnowszych filmów, w których zagrał uwielbiany aktor, był amerykański film fabularny Królowe zbrodni, którego premiera odbyła się 8 sierpnia 2019 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przedawkowanie
screen z nagrania YouTube

Przedawkowanie substancji psychoaktywnych było bezpośrednią przyczyną śmierci aktora. 

Przedawkowanie
screen z nagrania YouTube

Aktor miał 60 lat. 

Przedawkowanie
screen z nagrania YouTube

Jego nagła śmierć to ogromna strata dla kinematografii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  4. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  5. Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak wyglądać profesjonalnie?
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
Poprzedni artykuł5 najbardziej kochliwych znaków zodiaku. Nie potrafią żyć bez miłości
Następny artykułOto 6 najbogatszych Polek, których majątki przyprawiają o prawdziwy zawrót głowy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.