Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści od Agnieszki Kaczorowskiej. Może liczyć jedynie na męża, mamę i najbliższych przyjaciół
Karol Osiński
Karol Osiński 25.07.2021 23:10

Przykre wieści od Agnieszki Kaczorowskiej. Może liczyć jedynie na męża, mamę i najbliższych przyjaciół

Agnieszka Kaczorowska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, pod którym zamieściła długi wpis. Zawarła w nim kilka problemów, z którymi w ostatnim czasie przychodzi jej się mierzyć. Aktorka twierdzi, że nie ma przyjaciół w show-biznesie, a w trudnych chwilach może liczyć tylko na najbliższych.

Aktorka wie, że ma wielkie wsparcie w swoim małżonku, Macieju Peli, a także swojej mamie i najbliższych przyjaciołach. Ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne.

Agnieszka Kaczorowska o problemach w show-biznesie

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym poruszyła problem tzw. mody na brzydotę. Aktorka namawiała kobiety do tego, by o siebie dbały i pokazywały się w samych superlatywach. Tym samym bardzo naraziła się środowisku feministycznemu, wobec czego w jej stronę poleciało mnóstwo przykrych słów i krytyki.

Tymczasem gwiazda zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie, przedstawiające jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek, pod którym przyznała, że choć przed kamerą czuje się doskonale, to unika znajomości ze znajomymi z branży.

Ja w ogóle uważam, że bardzo trudno dać się poznać w świecie mediów. I najczęściej mam tak, że jak ktoś mnie poznaje w świecie rzeczywistym, to jest mną miło zaskoczony – napisała Agnieszka Kaczorowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na koniec aktorka przyznała, że jedyne osoby, na które może liczyć w ciężkich chwilach to jej małżonek Maciej Pela, mama i najbliżsi przyjaciele.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Księżna Kate zasmucona, Elżbieta II oburzona. Dziecko Meghan Markle zostanie ochrzczone ze złamaniem protokołu
  2. Były szef CBŚ powiedział, co mogło stać się z Jackiem Jaworkiem
  3. Nie żyje Krzysztof Piotrowski. Zmarł na stwardnienie zanikowe boczne SLA

Źródło: instagram.com