Rachunek i ukryta na nim wiadomość uratowały życie czterem osobom. Kobiecie i jej dzieciom groziło śmiertelne niebezpieczeństwo, dlatego postanowiła próbować ocalić ich życie na wszelkie sposoby. Kiedy czuła, że nie ma już dla nich ratunku, wpadła na genialny pomysł. Dzięki temu niemal natychmiast otrzymała pomoc.

Mieszkanka Florydy nigdy nie sądziła, że zwykły rachunek uratuje jej życie. Kiedy wraz z trójką swoich dzieci pełniła rolę zakładników i nie widziała już szans na przetrwanie, w jej głowie pojawił się pewien plan. Nie wiedziała, czy uda się go zrealizować, ale to było ostatnią deską ratunku.

Kobieta była zakładniczką

Kobieta wróciła do domu z dziećmi, gdzie czekał na nich jej wściekły partner. Policjanci nie zdradzili, co było powodem jego furii, ale jego zachowanie było przerażające. Mężczyzna nie tylko krzyczał i niszczył wszystko, co wpadło mu w oko, ale miał przy sobie nóż, którym groził całej czwórce.

Aby przejąć kontrolę nad sytuacją i płaczącymi głośno dziećmi zamknął wszystkich w pokoju i kazał być cicho. Śmiertelnie przerażona kobieta próbowała z nim rozmawiać i prosiła, aby wypuścił, chociaż jej pociechy. Niestety, ten nie dawał się w żaden sposób przekonać do tego pomysłu.

Rachunek uratował im życie

Kiedy dzieci zaczęły mówić, że są głodne, więziona kobieta wpadła na coś niesamowitego. Powiedziała partnerowi, że przecież wszyscy muszą coś zjeść i poprosiła go, aby pozwolił zamówić jej pizzę. Mężczyzna zgodził się. Dał jej telefon, aby skorzystała z aplikacji i wybrała to, co zjedzą kilkuletnie maluchy.

rachunek
eteknix.com

Kiedy dostała do rąk smartfona wiedziała, że to jej ostania szansa. Nie mogła wyjść z aplikacji do składania zamówień, bo była obserwowana, dlatego zrobiła coś, czego partner nawet nie zauważył. Kończąc zamówienie, w polu na uwagi wpisała: 911, jestem zakładnikiem, pomocy. Pracownicy pizzerii nie zignorowali krótkiej wiadomości i zawiadomili policję. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, napastnik sam zorientował się, że nie ma szans i się poddał.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rachunek
fot. screen foxnews.com

Pracownicy pizzerii natychmiast zareagowali na rachunek.

rachunek
fot. materiały policyjne

Mężczyzna stanął przed sądem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości. Jakie wyznaje wartości?
  2. Antyfake – portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  4. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
Poprzedni artykułWielka radość w życiu Majki Jeżowskiej. Do gwiazdy spływają setki gratulacji
Następny artykułNie żyje słynny sportowiec. Miał zaledwie 31 lat, okoliczności śmierci budzą przerażenie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.