Program „Chłopaki do wzięcia” nieustannie cieszy się sympatią ze strony telewidzów. Teraz jeden z gwiazdorów reality show zaskoczył fanów niespodziewaną informacją. Rafix już niedługo stanie na ślubnym kobiercu.

W zapowiedzi zbliżającego się odcinka show Rafał wyznał, że poznał wymarzoną kobietę. Pomimo że zakochani znają się bardzo krótko, już teraz są przekonani o swoim uczuciu. Co więcej, para planuje już ceremonię ślubną.

Rafix z programu „Chłopaki do wzięcia” jest szczęśliwy zakochany

Na oficjalnym Facebooku programu „Chłopaki do wzięcia” pojawiła się właśnie zapowiedź 314. odcinka show. W krótkim nagraniu słyszymy, że Rafix postanowił się ustatkować i razem z ukochaną kobietą stanąć na ślubnym kobiercu.

Okoliczności są sprzyjające, bo uczestnik programu deklaruje, że w końcu udało mu się poznać wymarzoną kandydatką. Co ciekawe, Rafix i jego Jola znają się zaledwie półtora, a ich konwersacja przebiega głównie telefonicznie. Mimo to mężczyzna jest niesamowicie szczęśliwy i pewny swojego uczucia.

– Z Jolą jestem dokładnie półtora miesiąca. To właśnie tyle czasu ze sobą piszemy, dzwonimy do siebie – powiedział Rafix w zapowiedzi najnowszego odcinka „Chłopaki do wzięcia”.

„Chłopaki do wzięcia”: Rafix już niedługo stanie na ślubnym kobiercu

Uczestnik reality show podczas rozmowy ze swoją wybranką stwierdził, że mimo krótkiego okresu znajomości, chciałby już sformalizować swój związek. Para zgodziła się ze sobą, że chcieliby jak najszybciej udać się do urzędu stanu cywilnego.

– Jeszcze tak myślałem, kotuś, że we wtorek czy poniedziałek podjedziemy do urzędu stanu cywilnego. Dobrze, kochanie, załatwmy ślub jak najprędzej – powiedział Rafix w rozmowie telefonicznej z ukochaną Jolą.

Fani nie kryją zdziwienia z powodu szybkiego rozwoju relacji mężczyzny. Mimo to każdy z nich życzy uczestnikowi szczęścia i miłości.

Zobacz nagranie:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Super Express

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.