Rodzina marzyła o sesji fotograficznej, która uwieczni ich miłość i bliskość. Przygotowali się, zaoszczędzili pieniądze i z przyjemnością wzięli udział w profesjonalnej sesji. Niestety, okazało się, że nie trafili na profesjonalistę. Fotografka, która robiła im zdjęcia, dokonała dość niezwykłych zdjęć. Jej klienci dosłownie oniemieli, gdy zobaczyli jej pracę.

Rodzina wydała na sesję około 1000 złotych. Postanowili, że chcą mieć profesjonalne zdjęcia, które będą stanowiły pamiątkę dla wielu pokoleń. Praca fotografki wzbudziła ich podejrzenia, gdy okazało się, że na efekty musieli czekać aż osiem miesięcy. Nie to jednak okazało się  najgorsze.

Rodzina była w szoku – fotograł przesadził

Podczas sesji fotograf wykonuje nawet setki zdjęć. Z tych wybiera kilka najładniejszych i dopracowuje w różnych programach komputerowych, by osiągnąć najbardziej zadowalający efekt. W tym przypadku rodzina czekała na efekty pracy aż osiem miesięcy. Gdy dostali zdjęcia dosłownie oniemieli, od razu wiedzieli, że nie trafili na profesjonalistkę.

W pierwszej chwili po zobaczeniu zdjęć wpadli w osłupienie, w drugiej śmiali się do rozpuku. Okazało się, że fotografka zdecydowanie przesadziła z Photo shopem i w zasadzie odebrała fotografiom jakąkolwiek naturalność. Zdjęcia wyglądają jak odrealnione.

  1. Mężczyzna wywiesił plakat Trzaskowskiego. Nagle otrzymał anonimowy list, kiedy go czytał, cały drżał
  2. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  3. Ciężarna kobieta chciała zrobić urocze nagranie. Chwilę później z jej brzuchem zaczęła dziać się dziwna rzecz

Szokująca praca fotografki

Klienci nie mogli uwierzyć, że osiem miesięcy czekali na zdjęcia, które w żadnym stopniu nie spełniły ich oczekiwań. W zasadzie trudno zrozumieć zamysł artystki i jej działania przecież wiedziała, że oddaje zdjęcia, na których twarze fotografowanych przypominają przybyszów z obcej planety.

Rodzina postanowiła pochwalić się swoim niezwykłym doświadczeniem na Facebooku. Możemy się tylko domyślać, że autorka zdjęć szybko straciła wszelkich klientów i z pewnością musiała na nowo się rozliczyć z poszkodowanymi przez jej wątpliwy talent. Należy więc pamiętać, by nie dać się oszukać w kwestiach fotografii, dobrze jest przejrzeć portfolio danego fotografa i omówić z nim kwestie etyczne, nie ze wszystkimi bowiem zabiegami artysty musimy się zgadzać. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
fot. facebook.com/pam dave zaring

Choć trudno uwierzyć, że coś takiego mogło się zdarzyć. Takie właśnie fotografie otrzymali klienci od fotografki, która podawała się za profesjonalistę.

rodzina
fot. facebook.com/pam dave zaring

Podobno fotografka tłumaczyła się, że nie uczono jej retuszu, a także, że cienie są efektem pochmurnego dnia.

rodzina
fot. facebook.com/pam dave zaring

Możemy się domyślać, iż po upublicznieniu tych zdjęć ich autorka raczej nie cieszyła się zainteresowaniem klientów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poznajecie tego wpływowego polityka? Jako dziecko zagrał w kultowej produkcji TVP
  2. Rozpoczęli prace w Darłowie. Nie nie mogli uwierzyć, co zobaczyli. Na miejsce przyjechała policja
  3. Pamiętacie Kasię z ”Kogla-mogla”? Przeżyła ogromną tragedię, jej życie już nigdy nie będzie jak kiedyś
  4. Gwiazda ”M jak miłość” szczerze o aborcji. ”Wpadka” z jej udziałem wywołała ogromną burzę w sieci
  5. Dramatyczny wpis Martyny Wojciechowskiej. Bliski jej mężczyzna zginął, nie może o nim zapomnieć
  6. O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

Źródło: wiemy.to

 

Poprzedni artykułAgata Duda tuż przed finiszem zdobyła się na wielki gest. Chce, żebyśmy ją zapamiętali na zawsze?
Następny artykułChcesz wiedzieć, czy miód jest naturalny? Znamy kilka prostych sztuczek, będziesz potrzebować tylko zapałek
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.