Rodzina znanego i uwielbianego muzyka jest pogrążona w żałobie. O śmierci 28-latka poinformowała muzyczna KJ Music Entertainment. Fani są załamani. Pochodzący z Korei Południowej Kim Jeong-Hwan zmarł nagle, 16 czerwca. Muzyk był wokalistą zespołu TST. Fani K-Popu na całym świecie znali i cenili jego muzykę. Wiadomość o śmierci 28-latwytwórnia ka wstrząsnęła wszystkimi.

Oficjalnie nie podano przyczyny śmierci 28-latka. Zespół TST cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Na swoim Instagramie członkowie zespołu dzielili się swoim życiem i nie wyglądało na to, by Kim Jeong-Hwan występujący pod pseudonimem Yohan miał ostatnio jakieś kłopoty. Rodzina mężczyzny jest w wielkiej żałobie, nikt z bliskich na razie nie wypowiedział się o odejściu Yohana.

Kim Jeong-Hwan nie żyje, wytwórnia muzyczna prosi o szacunek dla rodziny

Kim Jeong-Hwan miał zaledwie 28 lat. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła światem K-Popu. Fani zamieszczają kondolencje na oficjalnym profilu grupy na Instagramie. Razem ze słowami wsparcia dla bliskich pojawiają się pierwsze spekulacje dotyczące przyczyny śmierci muzyka.

W związku z tym wytwórnia muzyczna KJ Music Entertainment prosi fanów, by zaprzestali tworzenia fałszywych historii. Na swoim oficjalnym profilu zamieścili stosowną prośbę:

-Rodzina zmarłego Yohana jest obecnie w głębokiej żałobie. Publikacje, w których spekuluje się o przyczynach śmierci Yohana, są wyrazem braku szacunku. – komentuje wytwórnia.

  1. Rafał Trzaskowski pokazał intymne zdjęcie. Nikt się nie spodziewał, nagle po prostu je wyjął
  2. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
  3. Zepsuł całe wesele. Wszyscy komentowali wyłącznie wygląd mężczyzny ze zdjęcia

Zespół TST K-pop

TST było pionierskim zespołem dla fanów K-popu. K-pop narodził się w Korei Południowej. To gatunek muzyczny łączący w sobie wiele elementów różnych innych gatunków takich jak:  dance-pop, ballada popowa, electro-pop, rock, jazz, pop opera, hip-hop, współczesny rhythm and blues czy muzyka klasyczna.

Pierwszy zespół przedstawiający K-pop powstał w 1992 roku i nazywał się Seo Taiji and Boys. Fani K-popu to nie tylko sami Koreańczycy czy obywatele azjatyckich krajów. Gatunek ma wielu fanów na całym świecie, którzy fascynują się także kulturą koreańską. Kim Jeong-Hwan był doceniany jako muzyk tworzący ten gatunek. Niestety nie są to jedyne smutne wieści, jakie w ostatnim czasie obeszły media. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina
fot.instagram.com/fs7official

Fani są pogrążeni w głębokim smutku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie płacicie abonamentu RTV? Niebawem może odwiedzić was kontrola, KRRiT właśnie wydała komunikat
  2. Porażające odkrycie na południu Polski. Widok wprawił w osłupienie nawet policję
  3. Dramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka
  5. Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali
  6. Korzystasz z Facebooka? Uważaj, jeśli dostaniesz wiadomość o danej treści, możesz stracić wszystkie pieniądze

Źródło: pudelek.pl

 

 

Poprzedni artykułSzczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
Następny artykułWielka letnia wyprzedaż w Zarze rusza już za chwilę. Wiemy, kiedy upolujesz perełki nawet 50% taniej
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.