Rodzina uwielbianej aktorki przekazała do wiadomości publicznej smutne wieści. Gwiazda odeszła niespodziewanie w wieku 75 lat. Jej nagła śmierć to ogromna strata dla kinematografii. W żałobie pogrążona jest nie tylko rodzina, ale również przyjaciele z branży filmowej oraz wierni fani, którzy od lat śledzi jej aktorskie poczynania na wielkim ekranie. 

Smutne wieści na temat śmierci uwielbianej na całym świecie aktorki przekazała rodzina. 75-letnia aktorka odeszła w swoim własnym domu. Jej śmierć była ogromnym zaskoczeniem dla najbliższych, ponieważ nie miała żadnych problemów ze zdrowiem. Była radosną i żywiołową kobietą, którą swoim optymizmem zarażała wszystkich dookoła. 

Nie żyje Ja’net DuBois, rodzina przekazała tragiczne wieści

Smutne informacje na temat śmierci uwielbianej aktorki przekazali do wiadomości publicznej jej najbliżsi. Jak donosi TMZ gwiazda zmarła w wieku 75 lat w swoim własnym domu w Glendale w Kalifornii.

Jej odejście było dla nich ogromnym zaskoczeniem, ponieważ gwiazda nie zmagała się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Była radosną i przepełnioną pozytywną energią osobą, która swoim szczęściem obdarzała wszystkich dookoła. Aktorka zmarła 18 lutego 2020 roku z przyczyn naturalnych

  1. Ojczym 6-latka sprzedał swój telefon. Pozostawił na nim porażające nagrania, stanie przed sądem
  2. Przepis na pączki serowe. Zrobisz je w 5 minut, idealne na Tłusty Czwartek

Kim była Ja’net DuBois?

Ja’net DuBois to amerykańska aktorka, piosenkarka oraz autorka tekstów. Gwiazda znana jest z ról w takich serialach jak Good Times oraz The PJs. Zagrała również w cieszącym się ogromną popularnością filmie Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość oraz She’s Got a Plan. Dodajmy jeszcze, że Ja’net w 1995 roku zdobyła nagrodę CableAce dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Dożywotnie dziecko inne kobiety.

Prywatnie gwiazda była matką 4 dzieci: Provat Gupta, Rani Gupta, Kesha Gupta-Fields oraz Raj’a Kristo Gupta, który zmarł na raka w 1987 roku w wieku lat 36. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzina
lelum.pl

Rodzina uwielbianej aktorki przekazała smutne informacje. 

Rodzina
instagarm.com @blackconnections

Aktorka miała 75 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  2. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  3. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby

Źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułMałgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
Następny artykułKim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.