TTV: Agnieszka Kotońska to jedna z uczestniczek programu Gogglebox. Przed telewizorem. Kim tak naprawdę jest i czym zajmuje się na co dzień? Niektóre fakty zdziwią nawet najwierniejszych fanów gwiazdy popularnego reality show. Okazuje się, że przemiany, którym regularnie poddaje się kobieta to nie wszystko, czym może zaskoczyć obserwatorów.

Agnieszka Kotońska z reality show emitowanym na TTV związana jest od 3 sezonu. Wspólnie z mężem Arturem oraz ukochanym synem Dajanem komentują to, co widzą w telewizji. Nietuzinkowa osobowość Agnieszki w połączeniu z wyjątkowym poczuciem humoru skradły serca tysięcy Polaków. Czym gwiazda TTV zajmuje się na co dzień? Widzowie nie mieli pojęcia.

TTV: Kim naprawdę jest Agnieszka Kotońska?

Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych gwiazd programu Gogglebox. Przed telewizorem. Wraz z mężem i synem zasiada przed telewizorem i kamerą po to, by pokazywać swoje reakcje na telewizyjne premiery. Jej wyjątkowe poczucie humoru i nietypowe podejście do życia przyczyniły się do tego, że w mgnieniu oka zyskała ogromną przychylność widzów. 

-Jestem taką zwariowaną mamuśką, mąż i syn na moje niektóre pomysły reagują sceptycznie, ale niektóre pozwalają mi zrealizować […] – mówiła gwiazda TTV w rozmowie z plus.gloswielopolski.pl.

Agnieszka Kotońska prywatnie jest mamą Dajana oraz szczęśliwą mężatką, która u boku ukochanego na ślubnym kobiercu stanęła 27 lat temu. Czym zajmuje się prywatnie? W programie nigdy nie mówiła o swojej pracy.

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę

Czym zajmuje się Agnieszka Kotońska?

Agnieszka Kotońska na co dzień zajmuje się domem. Kobieta dokłada wszelkich starań, aby domownicy wracali do niego z dumą i uśmiechem. Pierze, sprząta, gotuje i dba o swoich najbliższych. Spełnia się też w roli babci.

Oprócz tego jest influencerką, której konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Gwiazda chętnie dzieli się z obserwatorami swoim życiem prywatnym. Zdjęcia, które dodaje z radością i uśmiechem, który skradł serca widzów programu. Zachwyciła ich też swoją spektakularną metamorfozą. Uczestniczka hitowego show TTV sporo schudła i stała się inspiracją dla innych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TTV
instagram.com @agnieszkakotonska

TTV: Agnieszka Kotońska na co dzień zajmuje się domem. 

TTV
instagram.com @agnieszkakotonska

Gwiazda jest też influencerką. 

TTV
instagram.com @agnieszkakotonska

Zaraża widzów pozytywną energią. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ratownik medyczny zaatakowany przez psa. Pilny apel do właścicieli czworonogów
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

 

Źródło: ttv.pl

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
Następny artykułDagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.