Rzęsy są ozdobą naszych oczu. To zupełnie zrozumiałe, że niemalże każda przedstawicielka płci pięknej marzy o gęstym i zachwycającym wachlarzu. Kobieta, o której od jakiegoś czasu w sieci jest naprawdę głośno, jest szczęśliwą posiadaczką najdłuższych włosków na świecie. Co więcej, ujawniła sekret ich długości. 

Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale rzęsy kobiety osiągnęły ponad 12 centymetrów. Okazuje się, że aby oczarowywać zachwycającą długością włosów niepotrzebne są magiczne olejki, odżywki stymulujące wzrost czy systematyczne wizyty w gabinecie kosmetycznym. Aż trudno uwierzyć w sposób, który ujawniła współczesna rekordzistka. 

Ma najdłuższe rzęsy na świecie

You Jianxia, ponieważ to o nią chodzi, zdecydowanie nie powinna narzekać na długość swoich rzęs. Nie bez przyczyny wpisana została do księgi rekordów Guinnessa. Wyjątkowo mieszkanka Szanghaju, czyli miasteczka położonego we wschodnich Chinach może pochwalić się rzęsami o zawrotnej długości 12,4 cm

Nie ulega wątpliwości, że obok You naprawdę trudno jest przejść obojętnie. Oczy stanowią główną ozdobę jej delikatnej twarzy i to one przyciągają uwagę, odgrywając pierwsze skrzypce. Przy tej długości tusz do rzęs czy odżywki pobudzające ich wzrost są jej zdecydowanie zbędne.

Jak pobudzić wzrost rzęs?

Kobieta szczerze przyznaje, że długie rzęsy zawdzięcza… obcowaniu z przyrodą. Bujny wzrost dostrzegła w 2013 roku. To właśnie wtedy przez 18 miesięcy przebywała na łonie natury.

Jak sama przyznaje świeże i rześkie powietrze oraz nieustanny kontakt z przyrodą pobudziły cebulki do tak szybkiego wzrostu. Przedtem miała zwyczajną długość i nigdy nie wyróżniała się z tłumu. Pomimo tego, że w społeczeństwie wypowiedź kobiety odbiła się szerokim echem, może… warto byłoby spróbować? W końcu do odważnych świat należy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rzęsy
facebook.com @Fruteria Espectacular

Rzęsy kobiety osiągnęły zawrotną długość. 

Rzęsy
facebook.com @Fruteria Espectacular

Kluczem do sukcesu jest… obcowanie z naturą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Biedronka pozwana przez znaną blogerkę. Marta Dymek z Jadłonomii pozwie giganta za przepis na piernik
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułŻona przyłapała męża z jego asystentką. To był dopiero początek
Następny artykułAgata Duda w czerwonej stylizacji na Sycylii. Pierwsza Dama to prawdziwa trendsetterka
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.