Program „Sanatorium miłości” cieszy się niemałą sympatią ze strony telewidzów. Okazało się jednak, że nie każdemu podoba się struktura show TVP. Bliscy jednej z uczestniczek nie są zachwyceni z jej udziału w produkcji.

Zosia jest prawdziwym promykiem trwającej właśnie edycji „Sanatorium miłości”. Teraz wyszło na jaw, że rodzina seniorki nie cieszy się z faktu, że pojawiła się ona w show TVP.

„Sanatorium miłości”: Bliscy Zosi nie cieszą się z jej udziału w programie?

Reality show TVP, w którym sześć seniorek i tyle samo seniorów ma okazję spędzić razem czas w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Polanicy-Zdroju okazał się prawdziwym hitem stacji. Jedną z najbarwniejszych postaci obecnej edycji programu jest Zosia, która zachwyca widzów swoim optymizmem i wiecznym uśmiechem.

Pochodząca z Łomży Zofia Klawinowska urzekła fanów reality show swoimi niekończącymi się pokładami energii oraz wesołym podejściem do życia. Jak sama przyznaje, uwielbia imprezy, ziołecznictwo, zdrowe jedzenie i pielgrzymki. Teraz seniorka zdradziła, jaki stosunek do jej uczestnictwa w programie mają jej bliscy. Okazało się, że nie są oni zachwyceni jej udziałem w show.

Jak dostałam ankietę do wypełnienia, to najpierw zgłosiłam się do rodziny. U siostrzenicy są dwie córki, to jedna „o Jezu, ciotka, jak fajnie”, a druga „Boże, dobrze, że w Łomży nie mieszkam, bo to wstyd będzie wyjść”. I jest wszędzie tak. Z kim nie rozmawiałam, to jeden jest tak, drugi tak wyjawiła Zosia podczas rozmowy z portalem „Zlomzy.pl”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.