Lelum.pl > Nowości > Siedział na kanapie, kiedy za oknem nagle pojawiła się twarz. Mężczyzna przeżył wstrząs, co to było?
Michał Fitz
Michał Fitz 26.09.2023 11:54

Siedział na kanapie, kiedy za oknem nagle pojawiła się twarz. Mężczyzna przeżył wstrząs, co to było?

TikTok
tiktok.com.khoripatti68; Mężczyzna z nagrania był w szoku

TikTok podbił serca internautów właśnie dzięki krótkim formom wideo, które mogą skupić się na samej istocie tematu, czyli na przykład czyjejś reakcji na jakąś sytuację czy wiadomość. Dobrym przykładem takie nagrania jest to, które ostatnio podbija sieć. Mężczyzna jest na nim absolutnie wstrząśnięty.

TikTok: Mężczyzna nie był przygotowany na spotkanie z nietypowym gościem

Wspomniany filmik z TikToka przedstawia mężczyznę, który siedzi na rozkładanym fotelu przy oknie i przegląda telefon. Szybko orientuje się, że jest nagrywany, ale niewiele sobie z tego robi. Specjalnie nie przejmuje go też fakt, że znajdujące się w pomieszczeniu osoby zaczynają się śmiać.

Po kilku sugestiach, śmiechach i chrząknięciach mężczyzna dalej wracał wzrokiem do swojego telefonu. Wreszcie jednak zorientował się, że powinien wyjrzeć za okno. Trudno mu się dziwić, że tak zareagował.

6-latka wypróbowała trik z TikToka. Chwilę później walczyła o życie w szpitalu

Mężczyzna omal nie dostał zawału

Gdy mężczyzna już się odwrócił, tuż za oknem zauważył upiorną twarz klauna. Jak się za chwilę okazało, była to tak naprawdę bliska mu osoba w upiornej masce. Zanim jednak bohater wideo się zorientował, zdążył przeżyć absolutny szok.

Jego reakcja jest dosyć ciekawa. Mężczyzna najpierw kompletnie się wzdrygnął, wypuszczając z dłoni telefon, a potem niemal zastygł w miejscu, wypuszczając tylko jeden wdech z płuc. Można przypuszczać, że serca stanęło mu na krótką chwilę.

Internauci komentują reakcję mężczyzny

Filmik zyskał sporą popularność na TikToku i jest tłumnie komentowany przez internautów. Ci, jak można było się spodziewać, zgodnie twierdzą, że zareagowaliby podobnie do mężczyzny albo nawet jeszcze bardziej dramatycznie.

  • Mnie już by grali Anielski Orszak
  • Wygląda jakby jego dusza opuściła ciało
  • Ja bym umarła
  • Ja już nie będę mogła mieć odsłoniętych zasłon w obawie przed czymś takim
Tagi: tiktok