Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Wyszła za milionera z Dubaju. Myślała, że czeka ją życie jak z bajki. Teraz mówi o ciemnej stronie luksusu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.08.2023 21:40

Wyszła za milionera z Dubaju. Myślała, że czeka ją życie jak z bajki. Teraz mówi o ciemnej stronie luksusu

Dziewczyna wyszła za milionera z Dubaju
Dziewczyna wyszła za milionera z Dubaju, fot. TikTok/@saudifarabia

Soudi to popularna tiktokerka, która na swoim profilu w social mediach opowiada, jak wygląda życie u boku milionera z Dubaju. Teraz dziewczyna ujawniła, że jej pozornie idealny los ma jednak kilka ukrytych wad.

Dziewczyna wyszła za milionera z Dubaju

Soudi nie ukrywa, że jest niesamowicie szczęśliwa w swoim małżeństwie. Brytyjka wyszła za mąż za arabskiego milionera z Dubaju, a w jej życiu nie brakuje luksusu, drogich prezentów i ekskluzywnych wycieczek zagranicznych. 

Dziewczyna od lat prowadzi również swój profil na TikToku, za pomocą którego ujawnia prawdę na temat życia, jakie prowadzi na Bliskim Wschodzie. Według niej jej pozornie idealne małżeństwo ma również kilka ogromnych wad, które utrudniają jej codzienne funkcjonowanie.

To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"

Soudi ujawnia, jakie wady kryje małżenstwo z milionerem z Dubaju

Po zaglądnięciu na media społecznościowe Brytyjki od razu można zauważyć, że dziewczyna nie może narzekać na brak luksusu. W jej nagraniach na TikToku pełno jest wizyt w drogich restauracjach, ekskluzywnych kosmetyków oraz ciągłych prezentów, jakimi jest obsypywana przez swojego ukochanego Jamala.

Okazało się jednak, że bycie żoną milionera ma kilka istotnych wad. Jedną z nich jest fakt, że Soudi musi zawsze prezentować się perfekcyjnie, ponieważ Jamal w każdym momencie może zostać zauważony przez innych szanowanych biznesmenów.

Brytyjka ujawnia kulisy małżeństwa z milionerem

To jednak nie wszystko. Soudi zdradziła, że zawsze musi pamiętać o tym, że jej mąż jest bardzo zajętym człowiekiem i w związku z tym często nie ma czasu dla swojej małżonki. Dodatkowo tiktokerka ujawniła, że zawsze musi zachowywać się kulturalnie i zgodnie z etykietą, zwłaszcza w przypadku spotkania znajomych Jamala.

Będąc żoną milionera, musisz po prostu zrozumieć, że on nie zawsze będzie miał dla ciebie czas. Zawsze muszę mieć też pewność, że wyglądam w określony sposób i zachowuję się zgodnie z pewną etykietą, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto jest w pobliżu lub kto cię rozpozna.

Kolejnymi wadami wymienionymi przez Soudi był fakt, że zawsze obawia się kradzieży, ponieważ jej ubiór ocieka luksusem, co oczywiście przyciąga mnóstwo przestępców. W komentarzach fani krytykują podejście dziewczyny, która ich zdaniem na siłę doszukuje się problemów, choć jej styl życia znacznie odbiega od tego, jak funkcjonuje większość osób.