Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Milioner

Milioner

Julia Dybowska, partner miliarder
11.04.2024 20:13 Zamieszkała pod jednym dachem z partnerem miliarderem, jego byłą żoną i dziećmi

Julia Dybowska, czyli “żywa lalka Barbie”, kilka lat temu związała się z tehereńskim miliarderem. Krótko po rozpoczęciu relacji zamieszkała z nim w położonej w Londynie willi, którą musiała dzielić z byłą żoną i dziećmi mężczyzny. Te okoliczności nie podobały się pierwszej partnerce miliardera. Chętnie opowiedziała o nich w mediach.

Kupon loterii, zaskoczona kobieta
07.04.2024 15:16 Przed laty wygrała milion w lotto! Brytyjka nie zrezygnowała z dawnego życia

Elaine i Derek Thompsonowie trzydzieści lat temu wygrali na loterii. Dziś to wciąż milionerzy, co nieczęsto się zdarza. Kobieta zdradziła, na co przeznaczyła wygrane pieniądze. Jej styl życia może wzbudzić emocje.

Żona tureckiego milionera ma 25 lat i 22 dzieci
10.08.2023 15:51 Ma 25 lat i 22 dzieci. Żona tureckiego milionera ujawnia kulisy małżeństwa. W Gruzji jest to legalne

Kristina Ozturk ma 25 lat i w sieci zasłynęła pokaźną gromadką dzieci. Jej mężem jest 58-letni Galip Ozturk, turecki milioner. Rosjanka nazywa swojego męża księciem z bajki, a spełnienie ich marzenia o wielodzietnej rodzinie kosztowało ich małą fortunę. 

Dziewczyna wyszła za milionera z Dubaju
02.08.2023 21:40 Wyszła za milionera z Dubaju. Myślała, że czeka ją życie jak z bajki. Teraz mówi o ciemnej stronie luksusu

Soudi to popularna tiktokerka, która na swoim profilu w social mediach opowiada, jak wygląda życie u boku milionera z Dubaju. Teraz dziewczyna ujawniła, że jej pozornie idealny los ma jednak kilka ukrytych wad.