Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Ma 25 lat i 22 dzieci. Żona tureckiego milionera ujawnia kulisy małżeństwa. W Gruzji jest to legalne
Sara Karmańska
Sara Karmańska 10.08.2023 15:51

Ma 25 lat i 22 dzieci. Żona tureckiego milionera ujawnia kulisy małżeństwa. W Gruzji jest to legalne

Żona tureckiego milionera ma 25 lat i 22 dzieci
Żona tureckiego milionera ma 25 lat i 22 dzieci, fot. Instagram/batumi_mama

Kristina Ozturk ma 25 lat i w sieci zasłynęła pokaźną gromadką dzieci. Jej mężem jest 58-letni Galip Ozturk, turecki milioner. Rosjanka nazywa swojego męża księciem z bajki, a spełnienie ich marzenia o wielodzietnej rodzinie kosztowało ich małą fortunę. 

Turecki milioner i jego żona marzyli o wielodzietnej rodzinie

Z oczywistych powodów Kristina Ozturk nie jest biologiczną matką wszystkich swoich 22 dzieci. Chociaż kobieta po raz pierwszy została matką w wieku 17 lat, byłoby to zwyczajnie niemożliwe. Przez kilka lat zmagała się z samotnym macierzyństwem. Wszystko zmieniło się, gdy poznała swojego męża podczas wakacji w Gruzji. Między parą szybko pojawiło się uczucie. Wspólnie zamieszkali w Gruzji, wzięli ślub i zaczęli myśleć o powiększeniu rodziny. 

Swoje marzenie udało im się zrealizować korzystając z pomocy usług surogatek. 

14-letni Igor odnaleziony. Mrożące, co podała policja. Jedno może mocno niepokoić innych rodziców

Turecki milioner i jego żona doczekali się 22 dzieci

Kristina i Galip Ozturk zdecydowali się skorzystać z usług surogatek, które w Gruzji są całkowicie legalne. W ten sposób para doczekała się 22 dzieci. Milionera i jego żonę miało to kosztować 168 tysięcy euro, czyli prawie 750 tysięcy złotych. To jednak nie koniec – para ma bowiem marzyć o setce potomków. 

Choć mama bardzo angażuje się w wychowanie swoich pociech, nie robi tego całkiem sama. Do pomocy w opiece nad dziećmi zatrudnione jest bowiem aż 16 opiekunek, które mieszkają z rodziną w luksusowej willi. Aby zapanować nad tą energiczną gromadką, opiekunki muszą prowadzić dzienniki, w których muszą zapisywać wszystkie szczegóły związane z dziećmi, jak ich posiłki czy korzystanie z toalety. 

Milioner niedawno wpadł w problemy z prawem

Plan milionera i jego żony o doczekaniu się setki dzieci może nie dojść do skutku. Mężczyzna w 2022 roku trafił bowiem do więzienia. Wówczas wyszło na jaw, że w 2018 roku sąd zatwierdził wyrok, skazując mężczyznę na karę dożywocia w Turcji za morderstwo, którego dopuścił się w 1996 roku. Po jego zapadnięciu mężczyzna uciekł z kraju. 

W ubiegłym roku do więzienia trafił jednak nie w związku z poprzednim wyrokiem, a przez pranie brudnych pieniędzy i fałszowanie dokumentów. Podczas przeszukania jego domu i firmy miały zostać znalezione środki odurzające i psychotropowe. Na tej podstawie 27 lutego 2023 roku mężczyzna został skazany na 8 lat pozbawienia wolności za nielegalny zakup i posiadanie tych substancji. Milioner utrzymuje, że jest niewinny.

Źródło: Pudelek, Fakt