Sklepy Biedronka w najbliższym czasie będą otwarte niemalże przez dwie doby, przekazuje portal buissnesinsider.com. A wszystko przez niehandlową sobotę. Przez cały weekend nie zrobimy zakupów, dlatego warto się przygotować zawczasu. Polacy będą musieli zrobić zapasy na dwa dni. 

Sklepy Biedronka wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Polaków. W najbliższą sobotę niestety nie zrobimy zakupów, dlatego też warto zabezpieczyć się wcześniej. Idealną do tego okazją jest propozycja, z którą wyszła sieć. Przez najbliższe dwie doby około 100 sklepów sieci Biedronka pozostaną otwarte. Będziemy mogli zrobić zakupy nawet w nocy. 

Sklepy sieci Biedronka wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów 

Najbliższy weekend będzie szczególny pod kilkoma względami. W sobotę w całym kraju będziemy obchodzić święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, z tego powodu wszystkie sklepy będą pozamykane, jednak nie musimy się martwić aż nadto. 

Ze względu na tę wyjątkową okoliczności Biedronka postanowiła, przez najbliższe dwie doby nie zamykać około 100 swoich punktów, aby umożliwić Polakom zakupy nawet w nocy. Wspaniałomyślne? 

  1. Skandal z Kinga Dudą. Kancelaria prezydenta musiała zareagować
  2. Niespodziewana awantura pod Ministerstwem Sprawiedliwości. Poszło o tęczową flagę, na miejscu jest służba więzienna

Biedronka zawsze znajdzie rozwiązanie 

Jak widać, Biedronka zawsze znajdzie rozwiązanie na nietypowe sytuacje. Tak jak w przypadku obejścia zakazu handlu w niedzielę. Jak przekazuje portal buissnesindiser.com, sklep współpracuje z aplikacją Glovo, dzięki, której możemy zamówić zakupy w formie online. Możliwość zakupów istnieje w aż 21 miastach w Polsce. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie tyle, co zaczęli zarażać się na ulicy, co na imprezach”
  3. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Klienci osłupieli, Biedronka chce przebić Lidla. Sieć daje 1000 plus, częściej niż 1 w miesiącu, znamy szczegóły

Źródło: buissnesindiser.com

 

Poprzedni artykułEdyta Górniak jest przeszczęśliwa. Gratulacje płyną z całej Polski, nikt nie miał pojęcia
Następny artykułKrzysztof Jackowski pomógł odnaleźć Woźniaka-Staraka. Zdradzono, ile rodzina miliardera zapłaciła jasnowidzowi
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.