Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Homoseksualny ślub gwiazdy „Rolnik Szuka Żony”. Zrobiła coming out
Marta Kulik
Marta Kulik 07.11.2019 20:24

Homoseksualny ślub gwiazdy „Rolnik Szuka Żony”. Zrobiła coming out

Rolnik szuka żony
fot. materiały prasowe TVP

Ślub gwiazdy programu Rolnik Szuka Żony zbliża się wielkimi krokami! Po nieudanych podbojach w show Telewizji Polskiej zrobiła coming out i pochwaliła się swoją wielką miłością. Fani programu są zaskoczeni, ale życzą szczęścia młodej parze i nie mogą doczekać się zdjęć z ceremonii.

Kilku uczestnikom programu Rolnik Szuka Żony udało się stworzyć związki, ale 24-letnia uczestniczka drugiej edycji nie znalazła szczęścia w TVP. Okazuje się, że po zakończeniu emisji udało jej się jednak spotkać miłość. Krystyna pochodząca z Białorusi niebawem poślubi swoją ukochaną.

Rolnik Szuka Żony: Krystyna planuje ślub

Krystyna przyjechała do Warszawy na studia, ale poza nauką chciała też skupić się na innych sprawach. 24-latka marzyła o wielkiej miłości, dlatego zgłosiła się do programu. Nie udało jej się jednak podbić serca rolnika, który wziął ślub z inną uczestniczką.

ślub

Po porażce w programie Krystyna postanowiła dalej szukać ukochanej osoby. Teraz fani Rolnik Szuka Żony dowiedzieli się, że kobieta w końcu jest szczęśliwa i już niebawem stanie na ślubnym kobiercu! Ze względu na stan prawny, zawarcie związku małżeńskiego nie będzie mogło odbyć się w Polsce, ale nie jest to problemem dla zakochanych.

Z kim jest Krystyna z Rolnik Szuka Żony?

Krystyna z Rolnik Szuka Żony jest z Dominiką, którą poznała dzięki wspólnej znajomej, trenerce fitnessu. Spotkały się w walentynki i od razu między nimi zaiskrzyło. Choć nie od początku wiedziały, że wkrótce dojdzie do ślubu, to były pewne, że ich życie bardzo się zmieni.

-Trenerka opowiedziała o mnie Krysi i małym podstępem wysłała nas na tę samą imprezę do klubu. Idąc tam, nie miałam pojęcia, że tego wieczoru spotkam dziewczynę, która wniesie w moje życie tak wiele radości, uśmiechu, spokoju i szczęścia. Tak, to były walentynki – powiedziała partnerka Krystyny w rozmowie z Faktem.

ślub

Na Instagramie Krystyny pojawiło się zdjęcie z obrączką na palcu, pod którym napisała, że nie może doczekać się chwili, kiedy założy ją na stałe. Uczestniczka show TVP na razie nie zdradziła szczegółów dotyczących uroczystości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Patrick-Louis Vuitton nie żyje. Spadkobierca fortuny LV miał 68 lat
  3. Anna Mucha ma powody do radości. Nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu
  4. Ewa Minge wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: ”Wszystko idzie w tym kierunku, żeby Cię dobić”
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty