Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutna wiadomość dla fanów Rodzinka.pl. Piękna gwiazda ucieka z Polski
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 28.02.2018 12:41

Smutna wiadomość dla fanów Rodzinka.pl. Piękna gwiazda ucieka z Polski

rodzinka.pl
materiały prasowe / tvp

To będzie smutna wiadomość dla wszystkich fanów kultowej produkcji TVP Rodzinka.pl. Jedna z najpiękniejszych aktorek serialu dostała propozycje gry w zagranicznej produkcji. 

Olga Kalicka, bo o niej mowa, dostała propozycję prosto z Rosji. Jeżeli uda jej się wygrać casting, aktorka pójdzie w ślady Pawła Deląga i Joanna Moro. To właśnie oni przetarli szlaki polskim aktorom, we wschodnich produkcjach.

25-letnia aktorka ma swoim koncie grę m.in. w Rodzince.pl, rolę w Na Wspólnej, M jak miłość czy Ojcu Mateuszu. Gościnnie występowała również w Singielce, Niani, Prawie Agaty czy Na dobre i na złe. 

ZOBACZ TEŻ: SZALEŃSTWO! Gwiazda TVN PRZEFARBOWAŁA PSA na różowo

Piękna gwiazda ucieka z Polski

Olga podobnie jak jej koleżanka z serialu, Julia Wieniawa postawiła na rozwój. Julia błyszczy na warszawskich salonach i została gwiazdą najnowszego filmu Patryka Vegi. Olga postawiła na rozwój taneczny i zaczęła uczyć się języka rosyjskiego!

Jak donosi Fakt, Olga Kalicka została zaproszona na casting co rosyjskiej mega-produkcji:

 Ostatnio Olgę zaproszono do Moskwy na casting do filmu historycznego i wypadła naprawdę dobrze. Rosjanie byli zachwyceni, ale ona nie chce zapeszać, bo konkurencja była silna. Przy pięknych dziewczynach, w dodatku znanych w Rosji, czuła się trochę onieśmielona. Miała sygnały, że reżyser jest zainteresowany, ale na ostateczną decyzję musi poczekać. Na razie już szkoli się w języku rosyjskim.

Myślicie, że piękna Olga ma szanse na karierę w Rosji? Według nas, nie ma żadnych argumentów na nie 🙂

ZOBACZ TEŻ: Wypadek najsłynniejszego lekarza gwiazd! Polała się krew, ma połamane zęby (FOTO)

#powercouple @maciejmusial_official ?

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)