Śniadanie idealne istnieje, a pomysł na nie zrodził się w niewielkiej firmie z siedzibą w Wielkiej Brytanii! To tam powstały dżemy o smaku prosecco, piwa i ginu z tonikiem. Wspaniała wiadomość jest taka, że możemy je mieć, mieszkając w Polsce! Gdzie kupić dżem o smaku prosecco?

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego powinno smakować jak najlepiej i dawać dużo radości. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzą producenci wyjątkowych rzemieślniczych dżemów, którzy oferują przetwory o niespotykanych smakach. Który z nich sprawdzi się najlepiej?

Śniadanie: dżem o smaku prosecco

Firma Jam&Tipple znalazła idealny sposób, aby zadowolić fanów pysznych śniadań i wyskokowych trunków. Producenci smacznych dżemów wprowadzili do swojej oferty kilka nietypowych smaków, które zachwycą najbardziej wymagających klientów! Jakie smaki oferuje? Poza klasycznymi, które możemy kupić w każdym sklepie, Jam&Tipple sprzedaje przetwory o wyjątkowych smakach, takich jak prosecco, szampan, mohito, piwo i gin z tonikiem!

To fantastyczna wiadomość dla wszystkich, którzy kochają prosecco w każdej postaci, a spróbowali już lodów, serów czy pączków o tym smaku. Pokochały go miliony osób z całego świata. Najwięksi fani tego napoju w wielu sklepach mogą zaopatrzyć się nawet w świeczki o zapachu prosecco!

Gdzie kupić dżem o smaku prosecco?

Dżem o smaku prosecco można kupić stacjonarnie w sklepie Fenwick w Londynie. Jeśli chcecie dostać konfitury, nie wyjeżdżając z Polski, to mamy wspaniałą wiadomość. Producent realizuje dostawy także do Polski, zatem każdy zainteresowany może złożyć zamówienie online!

Konfitury o oryginalnych smakach sprawdzą się nie tylko jako pomysł na pyszne śniadanie, ale także jako ciekawy prezent. Słodkie dżemy będą też wspaniałym dodatkiem do domowych wypieków, którymi można zaskoczyć gości. Ile kosztuje taka przyjemność? Koszt jednego słoiczka to około 20 złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ŚNIADANIE
instagram.com/jamandtipple

Firma z Wielkiej Brytanii produkuje dżemy o ciekawych smakach. Największym zainteresowaniem cieszy się ten, o smaku prosecco.

ŚNIADANIE
instagram.com/jamandtipple

Dżemy o smaku piwa właśnie stały się rzeczywistością!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Powstało wino, które nie wywołuje bólu głowy i wprawia w dobry nastrój. Pokochacie je
  3. Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
  4. Dieta oparta wyłącznie na owocach. Ta para od 4 lat nie je nic innego
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

Źródło: fpiec.pl

Poprzedni artykułGwiazda TVN przyznała, że była uzależniona od alkoholu. „O mały włos nie zniszczył mi życia”
Następny artykułJak ubrać się do Emiratów Arabskich? Ubierz się lekko i przestrzegaj kilku zasad
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.