Syn Jacka Kurskiego wydał oświadczenie w związku ze sprawą nagłośnioną przez Gazetę Wyborczą. 20-letnia Magda twierdzi, że w dzieciństwie była przez niego molestowana. Antoni Kurski stanowczo zaprzecza na łamach portalu wpolityce.pl. 

W Gazecie Wyborczej pojawił się dziś artykuł uderzający w syna Jacka Kurskiego, Antoniego. Mężczyzna postanowił odnieść się do stawianych mu zarzutów. Stanowczo zaprzecza, by były prawdziwe. Doszukuje się w oskarżeniach dziewczyny zemsty za przeszłość, która nie ułożyła się zgodnie z jej myślą.

Oświadczenie Antoniego Kurskiego w sprawie molestowania

-Współczułem jej, gdyż wiedziałem, jak trudne ma życie z powodu uzależnienia ojca. Trwające od kilku lat próby oskarżenia mnie wiązałem dotąd wyłącznie z zemstą na moim ojcu, w związku z wyrzuceniem z pracy ojca Magdy. Mimo to nigdy nie prosiłem ojca o jakąkolwiek pomoc w tej sprawie. Tym fałszywym oskarżeniom samodzielnie stawiłem czoła w prokuraturze, która tę sfingowaną sprawę dwukrotnie umarzała – czytamy w oficjalnym oświadczeniu mężczyzny na łamach wplityce.pl.

W artykule, jaki pojawił się w Gazecie Wyborczej, 20-latka opisuje, co jej się przydarzyło. Do molestowania miało dojść podczas wakacji w leśniczówce Danielówka koło Przezmarka, gdzie wakacje jednocześnie spędzała rodzina Kurskich i rodzina Magdaleny Nowakowskiej. Kobieta miała wówczas 9 lat.

  1. Zagraniczne media zauważyły Kingę Dudę. Wielu Polakom nie spodoba się, jak ją nazwano i do kogo porównano
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji tego nie zdradzają. Dziennikarze sprawdzili, co się stało z lokalem po wizycie Magdy Gessler
  3. Anna Lewandowska przeżyła prawdziwy wstrząs. Niewiarygodne, co ją spotkało w Monachium

Antoni zaprzecza, że korzystał z pomocy ojca

Magdalena Nowakowska w artykule przyznaje, że straciła wiarę w wymiar sprawiedliwości. Jej sprawę prokuratura umarzała bowiem dwa razy. Antoni Kurski sądzi, że działo się tak, nie z powodu działań wpływowego ojca, a bezpodstawnych oskarżeń dziewczyny.

Okazuje się, że ojciec Magdaleny Nowakowskiej był asystentem Kurskiego, gdy ten był europosłem Prawa i Sprawiedliwości. Pierwszy pozew oskarżający syna Kurskiego wpłynął w 2015 roku do sądu. W wywiadzie z Wyborczą ojciec dziewczyny opowiada, że było mu sugerowane, aby wpłynął na zeznania córki. Krótko później mężczyzna zakończył współpracę z Kurskim. Antoni Kurski wykorzystuje ten fakt, twierdząc, że powrót do sprawy jest zemstą za zwolnienie ojca dziewczyny ze stanowiska, jakie pełnił przy jego ojcu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tradycyjne kotlety schabowe po góralsku są kulinarną pysznością. 1 trik zawarty w przepisie nadaje niezapomniany smak
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
  3. W sieci pojawił się nekrolog Andrzeja Strzeleckiego. Podjęto bardzo ważną decyzję
  4. Małgorzata Trzaskowska ma ważną prośbę do Agaty Dudy. Zależy jej tylko na jednej rzeczy, postawiła ultimatum
  5. Polki mogą stracić tysiące złotych. Zmiana uderzy w matki, nie da się odzyskać pieniędzy
  6. Media podały smutną wiadomość, Polacy w żałobie. Nie żyje polityk PiS

Źródło: gazeta.pl


 

Poprzedni artykułPilny apel Moniki Zamachowskiej, pokazała oburzające nagranie. ”Jesteśmy w kontakcie z policją”
Następny artykułMasz prawo jazdy kategorii B? Dostaniesz nowe uprawnienia
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.